Často odčerpáváte spodní vodu či vodu z vaší studny nebo vrtu? Uvažujete o koupi vlastního čerpadla? Čerpadel existuje na trhu více druhů a každé slouží k trochu jinému účelu. Zkuste naše tipy, než se k samotné koupi čerpadla rozhodnete, třeba vám ve vašem rozhodnutí pomohou.

Kalová čerpadla

Při každé stavbě se setkáte s kalužemi špinavé vody, které je potřeba se zbavit. Se stejným problémem se potkáte také u vrtů. K odčerpání takto znečištěné vody vám skvěle pomůže kalové čerpadlo, které vám poslouží především ke zbavení vody ze septiků, žump a jiných hygienických zařízení.

Ponorná čerpadla

Jak už sám název napovídá, ponorné čerapadlo má jednu velkou výhodu a tou je jeho schopnost ponoření pod čerpanou vodu, což často práci o mnoho usnadní a urychlí. Využití naleznou především při odčerpání vody ze studny, vrtů, ale také z velkých hloubek.

Povrchová čerpadla

Na rozdíl od ponorných čerpadel, jsou povrchová čerpadla umístěna mimo vodní plochu nebo studnu, ovšem stále platí pravidlo, čím blíže je čerpadlo umístěné k vodě, tím více je sání efektivnější.

Kde vám s výběrem správného čerpadla poradí?

Pokud stále nejste jisti, které čerpadlo přesně potřebujete právě vy, mrkněte na webové stránky voda-janek.cz, kde objevíte obrovskou nabídku čerpadel k mnoha využitím. S vaším výběrem vám profesionální pracovníci ochotně pomohou.

Kromě mnoha druhů čerpadel také na stránkách objevíte domácí vodárny, která vám pomohou značně navýšit váš domácí rodinný rozpočet, pokud máte na zahradě k dispozici domácí studnu nebo vám přes ní teče potok,ze kterého můžete neomezeně čerpat vodu. Domácí vodárna zvládne vodu nejen načerpat, ale také vyčistit a rozvést po celém vašem domě. Sanitární potřeby, obklady a dlažby jsou dalšími produkty, které společnost Voda-Janek nabízí.

Related Posts