Nejčastější formou prodeje nebo nákupu nemovitostí jsou služby realitních kanceláří. Další možností je samostatné inzerování v tisku, na internetu nebo na veřejných plochách. Kromě těchto variant je možné využít nového internetového serveru ProdejHNED.cz. Chcete-li prodat byt, pronajmout rodinný dům či rekreační chalupu nebo naopak chcete byt či dům koupit, můžete zcela zdarma inzerovat svůj požadavek či nabídku na sekci Reality na uvedeném serveru ProdejHNED.cz.

Nabídka nemovitostí

Stejně jako ošacení, boty, sportovní potřeby, psa, kočku nebo třeba auto, můžete v serveru ProdejHNED.cz nabídnout prodej svého bytu nebo domu, nebo naopak hledat pro sebe vhodnou nemovitost. Po otevření serveru kliknete na kategorii Reality a poté uvedete své základní požadavky, jako je město, v jakém okruhu v kilometrech kolem města byste si představovali své nové bydlení a nakonec samozřejmě cenu, kterou byste byli ochotni zaplatit. Stejně budete postupovat jak v případě zájmu o dům, tak o byt, chatu, garáž, pozemek či jinou nemovitost. Kromě koupě můžete hledat i vodný pronájem domu či bytu.

Obsah inzerátů

V kategorii byty na prodej si můžete vybírat z velkého množství inzerátů, které detailně popisují každý inzerovaný byt. Dozvíte se tak přesnou adresu, umístění bytu i jeho velikost. Další informace se týkají toho, zda je daný byt v osobním vlastnictví, jak je udržovaný, zda vyžaduje rekonstrukci nebo je kompletně zařízen. Také se dozvíte údaje o domě, kdy byl postaven, kdy byl revitalizovaný, zda je zateplený, v jakém stavu je střešní krytina, zda je v domě výtah nebo zda má dům bezbariérový vstup. Z inzerátu se dočtete i o tom, jak je dům situován v ulici, zda je vytápěn dálkově nebo z vlastního zdroje. Pochopitelně nechybí ani údaje o ceně, která je obvyklá a za jakou cenu chce současný majitel byt prodat.

Jaké reality server nabízí

Nejčastějšími nemovitostmi jsou domy a byty. Na stránkách ProdejHNED ovšem najdete i garáže, kancelářské prostory, výrobní haly, chaty a chalupy, mobilní domy, restaurace a penziony, pozemky či zahrady. Pokud vlastníte nějakou z uvedených nemovitostí a chcete ji prodat, můžete svůj inzerát do serveru rovněž zdarma umístit.

Related Posts