Rozhodli jste se k renovaci podlahy? Rekonstruujete dům či byt a nevíte pro jakou podlahu se rozhodnout? Podlaha patří mezi dominanty celého interiéru a jejím špatným výběrem můžete celý design pokazit a naopak, jejím správným výběrem celý ráz vašeho interiéru podtrhnete. Druhů podlah na našem trhu existuje několik a někdy je těžké si vybrat. Pokud jste se rozhodli pro podlahu s nádechem dřeva, máte na výběr hned z několika možností.

Dřevěná podlaha

Dřevo vždy bylo a je oblíbeným materiálem nejen u podlah. Díky němu vytvoříte ze svého obydlí domov do kterého se budete vždy rádi vracet. Dřevěná podlaha váš domov zútulní a zateplí nejen pocitově, ale od dřevěné podlahy vám nebude nikdy chladno od nohou. Dřevěná podlaha se dá snadno zkombinovat nejen s rustikálním a starožitným vybavením, ale také moderními materiály, jakými jsou kovy nebo sklo. Mezi dřevěné podlahy patří také parkety, které si po letech opět získávají velkou oblibu.

Laminátová podlaha

Pokud toužíte po podlaze, která na první pohled připomíná dřevěnou podlahu, která je však pro vás cenově nedostupná, je pro vás ideálním řešením laminátová podlaha. Laminát je tvořen lepením více vrstev a lze ho použít patakticky kamkoliv. Dnešní laminátové podlahy jsou moderního vzhledu a jejich vývoj jde neustále dopředu.

Vinylová podlaha

Patříte mezi náročnější zákazníky, kteří chtějí mít vždy to nejlepší? Vinylová podlaha má nejen nesmírně dlouhou životnost, odolává opotřebení, ale také je antibakteriální a antistatická. Ani údržba vinylové podlahy vám nezabere mnoho času.

Na koho se obrátit?

Stále tápete nad svým výběrem? Nevíte, kde se vám dostane dobré rady a kvalitních produktů? Mrkněte na webové stránky alpodpodlahy.cz, kde objevíte mnoho druhů podlah v různých barevných odstínech. Ať už máte interiér v jakémkoliv stylu, podlahu nalezne i ten nejnáročnější zákazník.