Bazény, vířivky, solární sprchy a další podobné produkty jsou dnes již běžnou výbavou zahrad. Umožňují rodinám osvěžit se v horkém létě v pohodlí a soukromí své zahrady. Nemusí tak nikam jezdit a utrácet za vstup do veřejných bazénových komplexů nebo se mačkat s ostatními vodychtivými lidmi na plážích přírodních koupališť. Výběr nejrůznějších typů, rozměrů a objemů bazénů je natolik pestrý, že si vybere úplně každý.

Kde bazén koupíte?

Ideální způsob je, když si v pohodlí svého domova najdete na internetu webové stránky Top-bazeny.cz. Jedná se o speciální vyhledávač bazénů a nejrůznějšího příslušenství pro zahradní bazény. Tento vyhledávač zařazuje do svého katalogu pouze obchody, které se zaměřují výhradně na tento sortiment. Pro zájemce o zahradní bazén je důležité, že v nabídce vyhledávače jsou pouze produkty kvalitní a za přijatelné ceny. Kromě bazénů si můžete objednat také bazénovou filtraci, ohřev vody, ale také plavky, plavecké brýle, bazénovou chemii a další potřeby.

Jaký bazén vybrat?

Záleží na vašich prioritách, cenových možnostech a také na velikosti a charakteru vaší zahrady. Pokud máte jen malou zahradu a bazén nelze zapustit do země, pak lze doporučit nafukovací bazén, který se po skončení letní sezóny snadno složí a uloží na vhodné místo. Podobným řešením může být montovaný nadzemní bazén, který však přes zimu musíte ponechat na místě. Vedle montovaných bazénů jsou v nabídce také samonosné bezmontážové bazény. Pokud zvolíte nadzemní bazén, pak si můžete vybrat tvar kruhový nebo obdélníkový. Prodej bazénů zahrnuje i sofistikovanější typ, který je vířivý bazén.

Výhody zahradních bazénů

Vedle pohodlného koupání v soukromí své zahrady je to také zdravotní přínos bazénu. Můžete si v něm pravidelně denně zaplavat, což je zdravé na klouby a vhodné i pro osoby s nejrůznějšími pohybovými obtížemi. Nejvíce si ovšem zahradního bazénu užijí vaše děti. Pokud bude během letních prázdnin pěkné počasí, nedostanete je z vody, natož někam na výlet. Mohou se ve vodě vyřádit a vy je budete mít neustále na očích.

Related Posts