Na otázku jak si udělat pořádek ve svých věcech v domácnosti, v kanceláři nebo ve skladu, lze odpovědět jednoduše. Uklidit si! Ovšem také to vyžaduje mít podrobný přehled o všech uložených či uskladněných věcech. Zejména v obchodech je důležité, aby veškeré zboží bylo zřetelně označeno. Nepopsané krabice či pytle a přeškrtané nápisy rozhodně k přehledu nepřispějí. Zvláště, když začnete hledat nějakou konkrétní věc a nevíte, co v které krabici je. Spoléhat na svou paměť vám vydrží zpravidla do chvíle, když z krabice vytáhnete místo šnorchlu zimní rukavice a podobně.

Pořiďte si samolepící etikety

Samolepící etikety, kterými si označíte krabice, pytle nebo jinak zabalené věci, vám usnadní hledání, ušetří čas i nervy. Času, který věnujete polepováním, nebudete litovat a tento způsob označení věcí oceníte kdykoliv budete v budoucnu něco hledat.

Ideální samolepící etikety

Ve skladech či jiných větších prostorách, kde je uskladněno velké množství zboží či různých věci, nejvíce oceníte samolepící etikety v rolích. Jejich lepení na krabice, šanony, papírové nebo igelitové sáčky je rychlé a jednoduché. Okamžitě po nalepení je můžete popisovat. Lepivá strana etiket je velice přilnavá ke každému povrchu a ani po delším čase se nezačne odlepovat. Výhodou rolí je, že nepoužité etikety můžete bez obav skladovat. Ani po dlouhé době totiž nic neztratí ze své vysoké lepivosti. Popisování etiket můžete provádět propisovací tužkou či barevnými fixami a ani po dlouhé době se jejich čitelnost nezhorší.

Lepící pásky

Tyto produkty slouží k zajištění obsahu beden či krabic před otevřením. Například kartónové krabice mají tendenci se samovolně otevírat. Lepící pásky tomu zabrání a obsah krabice zůstane dobře chráněný před prachem či jinými nečistotami. V nabídce najdete několik typů lepících pásek, které mají všestranné využití. Na výběr jsou jak klasické průhledné pásky, tak i barevné, krepové nebo oboustranné lepící pásky.