Polská republika je 6. ekonomickou velmocí Evropské unie. Pokud se rozhodnete usadit se zde, budete mít nižší životní náklady než v mnoha jiných evropských zemích. I platy však bývají nižší, pokud nejste podnikatel. Životem v Polsku expati také objeví vřelou populaci, velké historické dědictví sahající až do prvního tisíciletí a nesrovnatelnou kuchyni. To jsou jen některé z důvodů, proč se mnoho expatů usazuje právě v Polsku, praca  Wrocław patří mezi nejvyhledávanější termíny.

Wroclaw: Největší město v západním Polsku

Wroclaw se může pochlubit prosperujícím a rychle se rozvíjejícím podnikatelským prostředím. Díky velkému množství místních i zahraničních firem nabízí město nouzi o pracovní příležitosti především v oblastech IT, výzkumu a vývoje, investic a bankovnictví, účetnictví, výroby atd. S tím se připravte na konkurenci. Město nabízí pohodlné životní podmínky, pestrou škálu volnočasových aktivit a moderní infrastrukturu, které do města přitahují velké množství odborníků z řad expatů. Ovšem i ostatní polaská města nabízejí mnoho pracovních příležitostí pro české a slovenské uchazeče.

Jak si práci v Polsku najít?

Hitpraca.pl je pracovní web soustředící se na propagaci pracovních nabídek výhradně polských zaměstnavatelů. S pomocí jednoduchého filtru může každý uchazeč vybírat z pracovních nabídek, které ho zajímají. Ušetřený čas může věnovat překladu životopisu. Ačkoli se Poláci řadí mezi nejvíce biligvní národ v Evropě, pravděpodobnost, že náborář potencionálního polského zaměstnavatele bude umět česky, je velmi malá. Na nabídky praca – práce zasílejte životopis vždy přeložený do polštiny nebo angličtiny.

Pokud se vám nechce projíždět denně nové polské pracovní nabídky, využijte možnosti zasílání vyflitrovaných pracovních pozic na váš email.

 

Related Posts