Zájemci o pronájem užitkového vozidla či dokonce minibusu, kteří mají bydliště nebo sídlo své firmy v Praze, mohou využít výhodné služby nabízené společnosti Fibo Trading s.r.o. sídlící v Praze-Lahovicích. Zde má firma svůj vlastní areál vybavený rozsáhlým vozovým parkem a kvalitním servisním zázemím.

Půjčovna užitkových vozů je určena pro zájemce z řad soukromých i právnických osob. Tato služba je výhodná pro všechny, kdo potřebují užitkové vozidlo jen sporadicky a nevyplatí se jim pořizovat si své vlastní vozidlo vyžadující údržbu, placení povinného ručení, havarijního pouištění, sledování termínů technických prohlídek a další úkony a náklady spojené s provozem vozidla. K dalším výhodám pronájmu užitkového vozidla či minibusu u společnosti Fibo Trading patří nižší ceny v porovnání s konkurencí v Praze a žádné omezení najetých kilometrů.

Jak vypůjčení probíhá?

Prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo osobně si objednáte vybrané vozidlo, které vám technici přistaví na objednaný čas. Před samotným předáním je vozidlo zkontrolováno, aby bylo v dokonalém technickém stavu. Pokud byste se chtěli vypravit do zahraničí, zajistí vám i příslušnou dálniční známku. Při přejímání vozidla předložíte občanský a řidičský průkaz, podnikatelé živnostenský list. Obdržíte informace ohledně ovládání vozidla, které si samozřejmě můžete nejprve vyzkoušet.

Můžete si vyžádat i různé doplňky, jako jsou upínací prvky na přepravované zboží, střešní boxy nebo dětské autosedačky, pokud máte zájem o pronájem minibusu. Tento typ vozidla je ideálním dopravním prostředkem například pro vícečlennou rodinu, která se tak může vydat na dovolenou u moře nebo v zimě na hory. Minibus poskytuje dostatek pohodlných míst pro více osob a obrovský zavazadlový prostor. Nemusíte se obávat ani řízení, ke kterému stačí vlastnit řidičské oprávnění pro vozidla skupiny B. Technik vám vysvětlí všechny ovládací prvky a poskytne řadu cenných rad. Půjčovna minibusů zabezpečuje své vozidla proti odcizení a asistenční služba funguje nepřetržitě po dobu 24 hodin.