Toužíte po vlastním bydlení v prestižní rezidenci na skvělé adrese a doposud jste nesebrali odvahu udělat svou celoživotní investici? Pořád ještě váháte, zda je správný čas a máte obavu, abyste vybrali dobře? Máme pro vás skvělou zprávu. Úspěšný developerský projekt „Byty na Vackově“ hlásí poslední volné jednotky. Stovky spokojených klientů se již stěhují do nového. Ještě stále můžete být mezi nimi.

Byty na Praze 3 představují realitní deja´vu. Jsou proměnou snů mnoha lidí ve skutečnost. Podél ulice Malešická vyrostlo během dvou let výstavby pět asymetricky řešených bytových domů, které tvoří jeden komplex. Uvnitř budov je koncipováno celkem 347 bytů o velikosti 1-5 + kk, z nichž 99% má již své majitele. Poslední čtyři jednotky jsou nyní k mání v druhém, třetím, šestém a sedmém podlaží. Tři z nich jsou o velikosti 4+kk, jeden je třípokojový.

Život na Vackově

Byty k prodeji v Praze na Žižkově jsou prototypem moderního života na pomezí lokality, jíž charakterizuje tep velkoměsta a zároveň klid maloměsta. Genius loci celého Vackova je vskutku originální a neopakovatelný. Každý si zde najde své místo pro život. Lokalita má skvělou logistickou dostupnost, takže je odsud dobré napojení na dopravní tepny i MHD. Poskytuje dostatek parků a relaxačních míst pro jogging a trekové aktivity mladých lidí a zároveň je oázou pohody seniorům, kteří při svých procházkách preferují klid.

Dokonalá architektura

Byty na Vackově jsou architektonicky zdařilé. Dispozice jednotlivých bytů byla koncipovaná tak, aby byla maximálně efektivně využita jejich plocha. U všech bytů byla maximálně zajištěna vzdušnost a přísun přirozeného denního světla, a to prostřednictvím předzahrádek, lodžií, balkonů a střešních teras. Ty automaticky poskytují příjemná zákoutí a velmi ceněné soukromí.

Pokud vás developerský projekt nadchl natolik, že máte sto chutí jet se na Vackov osobně podívat, nesmíte přitom minout ani sousední nový projekt „Byty u Parku“. Ten je plánován v obdobném, ale více minimalistickém stylu a koncepčně spadá do kategorie bydlení pro mladé rodiny. Vybírat zde můžete z jednopokojových až pětipokojových bytů.

Related Posts