Stereotyp. Známe jej všichni. Nepřítel číslo jedna snad každého vztahu, ať už toho přátelského, pracovního nebo partnerského. Vkrádá se do vztahu nepozorovaně. Nikým nepozván a často ani nikým nespatřen. Když se u vás zabydlí a pevně zakoření, často si jej všimnete pozdě. Napravit jeho škody musíte chtít oba – vy i váš partner. Jde to vůbec? Může se vztah postihnutý stereotypem ještě z této zákeřné a možná civilizační nemoci uzdravit?

Všechno jde, když se chce!

A je tomu skutečně tak! Stereotyp se nevkrade jen do vašeho partnerského vztahu, ale má také přímý důsledek na ty milostné chvíle a vztahy. Kdy jsou si partneři nejblíže. Už to není takové to vzrušení, chvění. Oba se navzájem znáte, víte přesně, co se partnerovi líbí a co naopak ne. Jednou vás při intimní chvíli bolí hlava, podruhé jste utahaní nebo jednoduše nemáte chuť. A po čase se romantika a kouzlo vytrácí úplně. Zažehněte zpátky tu jiskru! S erotickými hračkami to půjde snadno!

Za erotické hračky lidé nejčastěji berou vibrátory, které jsou takřka součástí povinné výbavy každé ženy. Pro muže? Pravděpodobně to jsou nafukovací panny, které lidé často dávají jako žertovný a vtipný dárek. Dál jste zcela bez nápadu a přitom jednotlivých hraček je tolik! Stačí jen zabrouzdat na internetové stránky Erotic Sex Shop.cz a najít si zde hračku, která bude vyhovovat vám a vašim potřebám. Nebojte se toho, jde přeci o to vyzkoušet něco nového a dosud nepoznaného!

Pokud jste oba s partnerem přemýšleli nad análním sexem, ale báli jste se, můžete toto téma znovu probrat. K tomu vám například mohou pomoci anální hračky, které vám pomohou zintenzivnit celý prožitek. Dále si můžete pořídit erekční kroužky pro muže či další erotické pomůcky, které jsou v e-shopu k dostání. A nyní už přichází řada jen na to jednotlivé hračky vyzkoušet!

Related Posts