Když potřebujete vybrat podlahu, nabízí se vám široká škála možností, které se liší v ceně, náročnosti, rychlosti pokládky, vzhledu i vlastnostech. Možností je mnoho a je potřeba si uvědomit, že vybíráte něco, co vám bude sloužit po mnoho let. Představíme si nejpopulárnější a nejlepší možnosti pro moderní interiér.

Vybíráme podlahu

Pokud je vaším cílem moderní podlaha, která skvěle vypadá, vydrží vám téměř napořád a nevyžaduje žádnou údržbu, máte na výběr zejména 2 možnosti, laminátovou podlahu a vinylovou podlahu. Obě podlahy jsou velmi odolné, nabízí se vám v mnoha stovkách barevných provedeních, jsou antibakteriální a dobře se po nich chodí. Laminátové podlahy jsou velmi rychle poskládané a hodí se pro všechny druhy interiérů, v domácnosti jsou vhodné jak pro obývák, tak i pro dětský pokoj, ložnici a kuchyni. To samé platí také o vinylových podlahách. Laminátové podlahy vypadají velmi elegantně a vyrábí se lepením několika vrstev. Pokud si je vyberete v imitaci dřevěných parket, nikdo nepozná, že nejde o dřevo. U vinylových podlah se pokládka dělá na pevný podklad, kam se nalepí, často je potřeba použít vyrovnávací směs, aby byl podklad rovný, následně vám vznikne podlaha, která vám vydrží opravdu dlouho.

Pro moderní interiér jsou výše zmíněné podlahy dokonalou volbou, ale přesto si mnoho lidí nedokáže představit jinou krytinu než je ta dřevěná. Dřevěné parkety mají výhodu zajisté v tom, že jsou ze skutečného dřeva a pokud máte rádi energii, která z přírodních materiálů doslova sálá, nemáte nad čím váhat. Dřevěné parkety je vhodné udržovat, aby vydržely dlouho jako nové. Hodí se jak do starších, tak i do nových a moderních interiérů, nabízí se v mnoha odstínech, druzích dřeva a také se mohou skládat v různých vzorech, pokud se pro ně rozhodnete, zvolte Floor experts podlahy. Jde o specialistu, který nabízí nejširší nabídku kvalitních podlah a zajistí vám jak dodání materiálu, tak i pokládku.