Kutilové z celého světa doslova zaplesali, když byly vynalezeny hliníkové profily. S jejich pomocí si totiž sestavíte celou řadu projektů bez nutnosti cokoliv svařovat nebo nýtovat. Už jste to zkusili i vy? Poradíme vám, jak na základní projekty.

Tohle zvládnu sám

Nenechte se odradit a rovnou prohledejte internet, abyste zjistili, co si již šikovní kutilové vyrobili pomocí jednoduché techniky spojování hliníkových profilů. Budete tvořit třeba výběr pro králíka? Není nejmenší problém. Pomocí spojek si vytvoříte potřebný tvar, který poté jen opatříte pletivem. A již ten stejný den budete do postele ulehat se skvělým pocitem – ano, dokázali jste to zvládnout vlastníma rukama.

Papoušek v novém obydlí

Během karantény jsme si všichni vyzkoušeli, jaké to je, když jsme celý den ve stísněném prostoru. Není divu, že se mnoho z nás rozhodlo upravit životní prostory našich mazlíčků. Právě pro tyto případy jsou hliníkové profily ideální volbou. Rozměry naprosto přizpůsobíte vašim požadavkům a poté jen sestavujete potřebný tvar. Nic nesvařujete ani nenýtujete. Práce vám zabere krátký čas a radost z výsledku bude obrovská! Co si vyrobit ptačí klec nebo třeba venkovní voliéru?

Odolný materiál

Výhoda hliníku spočívá v jeho velké odolnosti vůči povětrnostním vlivům. Proto je vhodný na celou řadu venkovních projektů. Máte v plánu si postavit vlastní skleník? Nebo se pustíte do výroby kurníku a výběhu pro slepice. Až si budete k snídani dávat domácí vajíčka, budete mít lehký úsměv na rtu. Právě jste dokázali něco úžasného vlastníma rukama!

Materiál a způsob jeho spojování jsou natolik jednoduché, že si můžete vytvořit celou řadu projektů. Od vlastního terária, přes jedinečné truhlíky, až po nový a pevný holubník. Už víte, do čeho se pustíte vy? Vylepšete svůj byt a zahradu a zužitkujte svůj volný čas pro praktickou aktivitu.