Samolepicí tapety jsou skvělé v tom, že si je nalepí samostatně úplně každý, ať už jde o zručného muže, nebo křehkou blondýnku. Samolepicí tapety jsou už z výroby vybavené lepicí vrstvou na rubové straně, stačí tedy tapetu sloupnout z podkladového papíru a můžete začít lepit. Samolepicí tapety se hodí nejen na zeď, vhodným vzorem můžete renovovat také nábytek, dveře, starší skříňky, nebo třeba také dveře chladničky či mrazničky. Vyberte si vhodný dekor, nakupte jednoduše a pohodlně v internetovém obchodu a změňte si interiér podle vašeho gusta.

Netradiční fototapety

Speciálním typem samolepicích tapet jsou moderní kulaté tapety. Vyrábějí se v současné době se spoustou nejrůznějších dekorů, můžete si vybrat planetární motivy, abstraktní malby, krajiny, přírodní motivy i geometrické či dětské vzory. Kulatý tvar dodává tapetě originální vzhled, kulaté tapety jsou velmi nevšední a působí moderně. Hodí se do klasického, moderního i minimalistického interiéru, tak neváhejte a přijďte si vybrat také. Zavítejte do internetového obchodu Tapeta-dekorace.cz a nechte si vybranou tapetu doručit až domů. Vedle samolepicích tapet zde nakoupíte také klasické tapety – papírové, vliesové i vinylové nyní v akci. Ke každé tapetě dostanete jako dárek zdarma odpovídající množství vhodného lepidla podle typu tapety.

Tapety jsou stylové, už dávno neplatí, že je to socialistický přežitek. Moderní tapety hýří všemi barvami, jsou stylové. Obrazové tapety jsou tapety s foto potiskem, můžete si sami zvolit motiv, někdo má rád městské panorama, jiný přírodní krajinu, zvířata, nebo třeba automobil. Fototapetu můžete použít do kterékoli místnosti, bude ji zdobit místo klasického obrazu. Neváhejte a vsaďte na stylové tapety.

Related Posts