Trend začlenit přírodní prvky v interiérech nezná mezí. Ať to jsou klasické říční nebo léčivé kameny, vždy domovu dodávají úplně jiný rozměr, ale také energii.

Jelikož jsou v přírodě jedinečnou součástí, když si některé léčivé drahokamy a kameny přinesete také domů, odmění se vám čistotou, přírodním duchem a svou přirozeností včetně neskonalé krásy. A očištění energie vašeho domova je stejně důležité, jako detoxikace sebe samotného! Jedině tak dojdete k vyrovnání.

Mimo své síly slouží také jako fantastická dekorace

Vámi vybrané krystaly umístěte na stůl. Při práci vám poskytnou dobré vibrace. Je na vás, jak moc těmto věcem věříte a k čemu přilnete. Milovníci duchovna si mohou vytvořit vlastní oltářek, jehož součástí bude také ametyst geoda a tarotové karty.

S kameny lze činit rituály

Snažíte se uzdravit? Trpíte nějakou chronickou nebo dokonce nevyléčitelnou chorobou? Naděje umírá poslední, takže proč nezkusit terapii pomocí kamenů?

Pokud jste navíc připraveni i na to, že uzdravíte také emocionální rány, odpustíte sami sobě i ostatním – jsou kameny ideálním způsobem, jak toho dosáhnout. Někdo využívá moc kamenů ke zbavení se víry, kterou již neuznává a najde nový životní směr a cíl. Zásobte se nádherným zeleným drahokamem zvaným malachit a držte jej po dobu 11 minut nad svým srdcem. V klidu vnímejte, co k vám vysílá.

Dopřejte si s nimi kvalitní masáž

Výběr kamene často závisí na léčivých vlastnostech minerálu nebo drahokamu. Populární je ametyst, topaz, obsidián, turmalín a různé druhy křemene. Kameny jako diamanty, perly, granát a tyrkys jsou používány v souladu s čakrami, aby podpořily tok energie k tělu. Když budete s energií domova tvořit harmonický celek, tak se vám podaří učinit atmosféru, kde bude současně dobře i vám.

Related Posts