Pokud se chystáte k rekonstrukci stávajícího bydlení nebo dokonce ke stavbě rodinného domu a nejste si jisti, jak by měl vypadat interiér jednotlivých místností nebo potřebujete poradit s jakýmikoli interiérovými úpravami, obraťte se na odborníky z interiérového studia, kteří pro vás návrhy interieru připraví. Patří mezi ně i COMPO INTERIÉRY.

Výhody služeb interiérového studia

Zaměstnance interiérového studia tvoří zkušení designéři interiéru a projektoví manažeři, kteří za vás vyřeší vše potřebné. Postačí návštěva jejich interiérového studia, kde přednesete svoje požadavky a představy a společně se domluvíte na dalších postupech. Každé interierove studio nabízí nejen odborníky s dlouholetou praxí a celou řadou zkušeností, ale i možnost výběru z celé řady materiálů, barev a dekorů, které si můžete prohlédnout na vlastní oči ve vzorkovně. Jakmile máte vybraný potřebný materiál, proběhne zaměření jednotlivých místností a prostor interiéru, který má být upraven, následuje grafický návrh a případné úpravy a pak už nastává vlastní realizace celého projektu.

Co nabízí COMPO INTERIÉRY?

Jedná se o komplexní služby, které se týkají výbavy jak soukromých, tak i komerčních interiérů. O nic se nemusíte starat, vše potřebné vyřídí a zajistí pracovníci společnosti, na vás je jen sdělit své představy či požadavky, vybrat si potřebné materiály a dekory a odsouhlasit návrhy. Pak už se jen můžete těšit na interiér vašich snů.

Společnost COMPO INTERIÉR zajistí veškeré stavební úpravy, veškeré potřebné elektroinstalace, osvětlení. Spolehnout se na ni můžete i co se týká pokládky podlahy a výmalby. Samozřejmostí je nábytek na míru. Pokud potřebujete elektrospotřebiče a to jek do domácnosti, tak třeba do kanceláře, školy nebo jiného zařízení, můžete se na zaměstnance společnosti s důvěrou obrátit.

Related Posts