Stavby rodinných domů a stavební rekonstrukce všeho druhu včetně panelových domů jsou dnes vyhledávanou činností. Zabývají se jí mnohé firmy, ovšem skutečně špičkovou úroveň může zajistit společnost Imperial NEXT, a to díky odbornosti a profesionalitě podtržené dlouholetou praxí a získaným zkušenostem.

K vysoké kvalitě všech služeb přispívá i spolupráce s řadou vyhlášených a úspěšných architektů, designerů či projektantů. Samotné práce vykonávají vlastní týmy spolehlivých a precizních řemeslníků v oboru zedník, fasádník, malíř a natěrač, elektrikář, vodoinstalatér, plynař, topenář, pokrývač, klempíř a další specialisté, kteří jsou potřeba jak při stavbě, tak při rekonstrukci.

Stavby rodinných domů

V této činnosti má společnost již desetileté zkušenosti a za tuto dobu postavila desítky rodinných domů. Ještě větší množství pak zrekonstruovala podle představ majitelů. Stavba rodinných domů je prováděna jednak na celém území ČR, a jednak v Německu.

Pokud si objednáte stavbu rodinného domu u společnosti Imperial NEXT, bude postupováno podle vašich představ, neboť firma si poradí za všech okolností. Navíc si můžete vybrat mezi hrubou stavbou, komplexní stavbou na klíč nebo rekonstrukcí stávajícího objektu.

Rekonstrukce domů

Rekonstrukce rodinného domu může být pro běžného majitele obtížnou a časově náročnou činností.

Je to proces vyžadující nejprve řadu administrativních úkonů, přípravných prací a samotnou realizaci. Svěříte-li tento úkol zkušeným profesionálům, ušetříte čas, peníze i námahu. Rekonstrukce se může týkat celé stavby, nebo pouze některé části, ať už je to střecha, fasáda nebo zednické práce v interiéru. Problémem nejsou ani různé přístavby, bazény, přístřešky nebo zcela atypické rekonstrukce domů.

Rekonstrukce panelových domů

K nejčastějším požadavkům majitelů panelových domů nebo společenství vlastníků patří zateplování vnějšího pláště, barevné fasády, výměny oken a dveří, nebo rekonstrukce uvnitř bytových jednotek týkající se bytového jádra, koupelny či kuchyně. Zadání prací týkajících se rekonstrukce panelových domů firmě Imperial NEXT je výhodné v tom, že za vás vyřídí veškeré byrokratické záležitosti a samotnou rekonstrukci provede s největší pečlivostí a odborností.