Fasáda tvoří největší část pohledové plochy domu, a proto má zásadní vliv na to, jakým dojmem stavba působí. Když je nová a září čistotou, objekt vypadá skvěle. Postupem času však na povrchu fasády ulpívají atmosférické nečistoty a mikroorganismy, které estetickou hodnotu snižují. Navíc negativně ovlivňují vlastnosti materiálu, snižují efektivitu zateplení a podepisují se na celkové životnosti systému.

Jedinou možností, jak svému obydlí zachovat původní krásu, je pravidelně fasádu čistit. Což nezvládne každý, protože čištění vyžaduje použití vhodně zvolených prostředků a často i profesionální techniky, která si poradí i s velmi znečištěným povrchem. Chcete-li se vyhnout stavbě lešení a nejistému výsledku, obraťte se na specialisty z ARS – AXIOM REAL. Firma nabízí kompletní program čistících služeb včetně pískování systémem TORBO.

Co je pískování – tryskání?

Pískování – tryskání je efektivnější než čištění vysokotlakým paprskem s přisáváním písku a tryskání sušeného abraziva pod vodní clonou s přidáváním vody v koncové trysce. Podle měření německého Institutu pro bezpečnost práce BIA je díky elektronickému nastavení prašnost oproti klasickému tryskání až o 95 % nižší. K dalším výhodám patří mobilita, se kterou souvisí široké možnosti využití v interiéru a exteriéru.

Stroje TORBO jsou ekonomické, vysoce výkonné a používají se na čištění různých typů povrchů, sanaci, opracování materiálů a v neposlední řadě také na odstranění starých nátěrů. Poradí si také s graffiti, fixy a barvou nanesenou štětcem.

Chcete-li mít jistotu, že fasáda vašeho domu bude zase jako nová, neváhejte. Více informací o pískování systémy TORBO a službách ARS – AXIOM REAL najdete na www.ars.cz.

Related Posts