Každé roční období s sebou přináší svou jedinečnou atmosféru, která se promítá i v našich domovech. V létě se obklopujeme čerstvými květinami a rádi si dopřejeme orosený drink. Za to na podzim a v zimě neodoláme zachumlání do vlněné deky, horkému šálku dobrého čaje a odpočinku při zapálené svíčce. Rozmanitost ve všech směrech, a to je na životě přece úžasné. Pokud jsme vás alespoň trochu naladili na podzimní náladu a nebaví vás fádní dekorace, zbystřete! Dnes si ukážeme populární kovové svícny, které nejsou jen tak ledajaké.

Svítící domečky jsou trendem letošní sezóny

Každý známe klasické kovové svícny na stůl. Minimálně u babičky jste je pravděpodobně viděli. Anebo oblíbené kovové svícny na zeď jako jsou na zámcích a hradech. Bezesporu nádherné kousky, ale dnes se hodí především do interiéru laděných do starodávného a retro stylu. Poohlížíte se po něčem modernějším? V tom případě vánoční svítící domečky vás uhranou svým zpracováním a dalo by se říci, že až magickou krásou.

Náš tip: Pokud budete vyrábět vánoční přání, inspirujte se na www.prani-pranicka.cz, určitě si zde vyberete a získáte inspiraci.

Na chvíli se zasněte a pusťte uzdu své fantazii

Máte šíleně dlouhý a náročný den. Vracíte se konečně domů. Už je šero. Venku je navíc vlezlá zima. Mrholí. Uvaříte si příjemný jablečný čaj s vůni skořice. Zapálíte si čajovou svíčku v plechovém domečku. Po zdech se z ničeho nic roztančí obraz domečku v hřejivých barvách. Unavení usedáte do oblíbeného křesla. Přikryjete se hebkou dekou. Usrkáváte lahodný čaj. Pozorujete odraz plápolajícího plamínku. Cítíte vůni čaje a svíčky. Posloucháte kapky deště bubnující o parapet. Na tváří se vám dere potutelný úsměv. Jste tady a teď. Žádné rušivé myšlenky o tom, co musíte ještě udělat. Odpočíváte.

A teď zpátky do reality. Doufáme, že jsme vám ukázali světlou a krásnou stránku pro někoho spíše posmutnělého podzimu. Je totiž přesně takový, jaký si ho uděláte. Chcete si takovou hýčkající atmosféru dopřát u sebe doma? Neváhejte si svítící domeček objednat. Malá věc, která vám může udělat velkou radost. Vyzkoušeno! Opravdu není svíce jako svícen. Některý dodá vašemu domovu na větší útulnosti. A tento kovový svícen na čajové svíčky je za nás perfektní variantou. Doporučujeme i jako dárek.

Líbily se vám svítící plechové domky v tomto článku? Všechny a mnohé jiné svícny najdete na e-shopu www.harasim.info. Oblíbený velkoobchod, který poskytuje svým zákazníkům lákavé ceny. Přejeme příjemné vybírání.

Related Posts