Kvalitní stůl tvoří základní výbavu každé domácnosti. Setkáme se s ním hlavně v kuchyni, ale také v jídelně, obývacím či dětském pokoji nebo v pracovně. Pohodlný stůl s dlouhou životností musí být vyrobený poctivou prací a z kvalitních materiálů.

Máte doma starý stůl a rádi byste jej oblékli do nového kabátu? Nechte si vyrobit kovové nohy ke stolu, přesně na míru. Tuto možnost nabízí web steelbro.cz. Ručně vyrábí stolové podnože z jaklové oceli s kompletní předpřípravou pro montáž vrchní desky. Kovovou konstrukci navrhnou tak, aby byla maximálně pevná i při vysoké zátěži. Její povrch může mít jak vzhled surové oceli bez jakékoli úpravy, tak si můžete vybrat variantu z barevné škály černé, bílé, chromové či zlaté.

Steelbro – vám na míru

Spojuje zkušenosti se zábavou a vznikají kvalitní a neokoukané kousky. Každý projekt je realizován s láskou.

Kovové nohy ke stolu se vyrábějí pouze z kvalitních druhů materiálů, které jsou objednávány pouze u ověřených dodavatelů. Kvalita je totiž na první místě.

Pokud si na webu nevyberete nic z nabídky, můžete si objednat produkt přímo dle svých vlastních potřeb a požadavků. Postačí podrobný popis, který zašlete prostřednictvím formuláře uvedeného na webu. Můžete zaslat náčrt vyhotovený pomocí tužky a papíru nebo zaslat fotografie či obrázky z internetu. Také lze vyfotit konkrétní nábytek a fotografie zaslat. Využít k zaslání můžete soubory těchto typů – JPG, JPEG, PNG, GIF, TIF, DOC, DOCX, PDF, TXT, ZIP, RAR, SKP, DWG. Následně obdržíte cenovou nabídku a pokud je objednávka odsouhlasena, může dojít samotné výrobě, při níž se využívají lokální materiály.

V případě objednávky nad 25 000 Kč máte dopravu zcela zdarma. Platbu můžete uskutečnit bankovním převodem, dobírkou nebo kartou. Vybrat si můžete z různých druhů dopravy.