Dezinfikujte si ruce!“ Tak tuto větu má v paměti zarytou snad každý z nás. Od počátku pandemie neustále slýcháváme, ať si často myjeme a dezinfikujeme ruce. Není se čemu divit, vždyť hygiena a dezinfekce je nedílnou součástí našich životů, o to víc, když se zde světem šíří různé nebezpečné viry včetně COVID-19.

Používejte mýdlo s ozdravným účinkem

Následky častého dezinfikování rukou jsou mnohdy nepříjemné. Vysušené, popraskané ruce a citlivá pokožka, však to znáte. Jednoduše řečeno: není o co stát. S tímto problémem si ale dokážete jednoduše poradit díky speciálnímu mýdlu s ozdravným účinkem, které je naprosto šetrné k vaší pokožce.

Mýdlo je 100% určené zvláště citlivým osobám, které trpí nejrůznějšími alergiemi a jinými reakcemi. Mýdlo neobsahuje betainy, EDTA, parfém ani barvivo, je neutrální, nemá předepsaný žádný výstražný symbol. Tento dezinfekční prostředek má širokospektrální záběr, včetně VIRUCIDNÍHO.

Antiseptické mýdlo pro citlivou pokožku

Naším dalším tipem je antiseptické emulgované mýdlo s malým obsahem glycerinu, které je vhodné pro ty, kteří mají zvýšenou citlivost pokožky. Mýdlo pokožku nevysušuje a je určené k častému mytí rukou. Protože je mýdlo neutrální, po jeho použití budete mít jemnou pokožku a příjemný pocit na pokožce. Vaše domácí lékárnička by měla obsahovat také výživný krém na ruce.

Používáte raději krémy?

Dáváte přednost krémům před mýdly? Máme pro vás šetrné řešení. Dezinfekční krém GARCIN HYDRO-ALKOHOL je zcela bez zápachu a nemusíte se bát žádných komplikací jako je vysušená nebo popraskaná pokožka. Krém působí i proti koronaviru.