Nebezpečí požáru je neustále všudypřítomné. Bohužel většinou není jeho spouštěčem osud, ale člověk či lidská chyba z nepozornosti. A pak už je pozdě bycha honit. Proto vsaďte na kvalitní protipožární ochranu už nyní. Třeba ji nikdy potřebovat nebudete, ale kdyby přece jen ano, budete rádi, že jste jí nepřešli pouhým mávnutím ruky.

Protipožární instalační krabice

Protipožární instalační krabice jsou bezpečnou, viditelnou a certifikovanou ochranou pomocí přepážkových systémů. Jsou určené pro požární stěny a stropy, jakožto i lodní stavby. Montují se na stěnu či strop. V rámci balení obdržíte samozřejmě také vruty pro připevnění kabelů, elektroinstalace či přístrojů. Nehořlavost instalačních krabic je samozřejmostí. Požárně odolné krabice jsou vyrobeny z bezhalogenového materiálu a jsou opatřeny průchody z měkčeného materiálu umožňující snadné zavedení kabelů do krabice.

Vaše kabely či elektroinstalace budou v bezpečí

Protipožární instalační krabice se pro mnohé mohou zdát jako naprosto zbytečné a nepotřebné. Ovšem nenechte se zmást. Je to mnohem důležitější, než si myslíte.

Protipožární instalační krabice chrání nejen vaše bydlení nebo výrobní prostory před zkratem ukryté elektroinstalace, ale také samotnou elektroinstalaci před poškozením v důsledku působení například prachu, vody, nečistot či UV záření. V rámci systémů pasivní požární ochrany odolného prostupu a odolné požární ucpávky zabraňují šíření ohně a plamenů, dýmu a toxických plynů.

Protipožární instalační krabice od ověřeného dodavatele

Samozřejmě je ale zároveň nutné vsadit na požárně odolné krabice pouze od ověřeného a důvěryhodného dodavatele. Jen tak budete mít skutečně jistotu kvality a dlouhé životnosti takové instalační krabice. Chcete si být jisti? Pak se obraťte na společnost SCHMACHTL, na specialistu nejen na protipožární instalační krabice. V sortimentu firmy SCHMACHTL najdete elektroinstalační krabice, ale také konektory, průmyslové kabelové konektory, kryty na konektory či časové relé. Více informací naleznete na stránkách https://www.schmachtl.cz/.