Chystáte se s partou přátel do Prahy na koncert nebo jinou kulturní akci a hledáte levné ubytování? Pořádáte pro děti letní tábory, chystáte pro ně výlet do Prahy a uvažujete o přespání v Praze? Praha je kulturním centrem nejen Česka, ale celé střední Evropy a pokud se do ní vydáte je škoda si výlet neprodloužit.

Co vše Praha nabízí?

Kromě mnoha unikátních památek se v Praze, téměř denně, koná nějaká kulturní akce nejen pro dospělé, ale také pro děti.

Pražská ZOO patří mezi nejvyhledávanější v Evropě a je skvělým tipem na výlet nejen pro rodiny, ale také pro romantickou procházku ve dvou mezi exotickými zvířaty.

Aquapark a jiné vodní vyžití je plné atrakcí, které prostě musíte zkusit. Kromě vodních atrakcí je po Praze mnoho dětských center, kde se často vyřádí děti i dospělí.

V Praze se nudit nebudete ani s dětským táborem, ani s partou přátel nebo s partnerem na romantickém výletě.

Ubytujte se levně v blízkosti centra

Hostel – Akat nabízí ubytování pro větší skupiny za velmi přijatelné ceny. Moderní pokoje pojmou až 60 osob. Pokud cestujete ve větší skupině nemusíte se rozdělovat do více skupin a hledat ubytování po různých hostelech nebo penzionech.

Na webových stránkách https://www.akatpension.com/ objevíte, že Akat nenabízí jen ložnice pro větší skupiny, ale také standardní nebo luxusní pokoje, které jsou ideální k trávení romantické noci nebo pokud se rozhodnete s partnerem nebo kamarádem přenocovat v Praze více dní.

Mnoho typů ubytování, od skromného, až po náročnou klientelu činí z penzionu a hostelu Akat vyhledávaným místem mnoha turistů a lidí, kteří přijíždějí do Prahy za prací.

Další výhody ubytování v Akatu

Kromě velmi nízkých cen, je Akat v blízkosti historického centra, několika jedinečných památek, pivovaru a nákupního centra. Vše máte po ruce.

Součástí penzionu Akat je příjemná restaurace, kde si můžete zajistit polopenziaka. V restauraci se dočkáte nejen tradiční české kuchyně, ale také různých světových specialit.