Mít doma skříň není nic neobvyklého. Většina lidí na ní samozřejmě pohlíží jako na něco, co je primárně praktická součást domácnosti. Nezapomínejme však na to, že moderní skříně by měly být i estetickým prvkem v každém bytě i domě. Jak je vylepšit, aby zajímavě vypadaly? Na možnosti se podíváme společně. Vše by mělo začít už barevným dekorem. Co je dnes hitem?

  • Lesklé černé a bílé provedení
  • Imitace dřeva typu ořech
  • Tmavší odstíny typu wenge

Nezapomínejte na ozdobné lišty

Pokud se jedná o skříň opravdu velkou, není dobrá nechávat jednotlivá křídla celistvá, jelikož by působila ne příliš povedeným dojmem. Je lepší je určitým způsobem narušit a opticky je rozdělit. A jakým způsobem? Dobrou volbou budou v tomto případě různé ozdobné lišty. Nejsou nijak výrazně velkou investicí a přitom dokážou udělat mnoho parády. U opravdu velkých skříní doslova nezbytnost.

Bez moderních úchytů to nepůjde

Tady už nemluvíme jenom o tom, že se jedná o estetický doplněk, ale mluvíme i o tom, že dané úchyty budou mít také svou praktickou funkci. Pomocí nich budete skříň otevírat a také zavírat. Pokud jde o jejich výběr, je hitem různé nerezové, matné ale i lesklé provedení. Pokud nechcete šlápnout vedle, zvolte varianty, které jsou podobné, jako kliky na vašich interiérových dveřích.

Zkuste také zrcadlo

I to je vnímáno jako doplněk, který bude nejenom estetický, ale bude také praktický. Zrcadlo nalepené na konkrétním křídle dané skříně bude působit velmi zajímavým a povedeným dojme. Navíc není problémem ho také velmi jednoduše a také ihned využívat. Stačí si jenom vybrat konkrétní kus oblečení a ten si před zrcadlem jednoduše vyzkoušet, zda dokonale ladí a zda dokonale sedí. Dnes existují zrcadla také v různých netradičních tvarech, které výsledný vzhled jenom doplní. I v tom je jejich plus. Stačí si vybrat podle svého vkusu.

Related Posts