Většina lidí ví, že LED vánoční osvětlení a dekorace šetří hodně elektřiny, ale existuje spousta dalších důvodů, proč byste se měli zaměřit na LED diody. Podle celostátního průzkumu v Americe 57% spotřebitelů nyní upřednostňuje LED vánoční osvětlení. Zde je důvod, proč:

1) Můžete připojit osm až deset světelných řetězců dohromady, přičemž používáte pouze jednu zásuvku. Většina tradičních vánočních mini světlometů umožňuje připojit pouze 4 nebo 5 sady, ale s LED světelnými řetězci se můžete připojit 40 až 50+ v závislosti na počtu světel. To dělá zdobení mnohem jednodušší.

2) Světelné diody LED nevytvářejí teplo, což znamená, že jsou vždy v pohodě na dotek a bezpečné pro děti a zvířata po celou sezónu.

3) LED diody vytvářejí živé barvy a jasná světla, včetně stmívajících stylů.

4) Mnoho světelných zdrojů LED má svítivost desítky tisíc hodin, což je daleko za tradiční sadou vánočních světel, které obvykle vydrží svítit jen jednu nebo dvě sezóny.

Krásné LED vánoční osvětlení

Každý rok mají spotřebitelé zájem o další nové a hlavně krásné vánoční osvětlení. LED vánoční osvětlení je mnohem jednodušší pro velké vánoční zdobení, je bezpečnější, vydrží déle, produkuje živější barvu a využívá až o 90% méně energie. Nyní víte, proč tolik lidí preferuje LED vánoční osvětlení a dekorace.

Působivé vánoční osvětlení a dekorace vykouzlí úsměvy

LED vánoční osvětlení jsou ideálním řešením, pokud je potřeba rychlého a rovnoměrného pokrytí. Čirá světla jsou typicky velké 4 x 6 palců, což je ideální velikost pro zdobení keřů. Icicle Lights – jeden z nejpopulárnějších světelných stylů pro obložení střechy, lze vánoční osvětlení použít také v interiéru, je stále oblíbenější pro vytváření romantické atmosféry na svatbě! Světelné řetězy – nestárnoucí klasika. Výběr vánočních světel je na vás!

Vánoční výzdoba inspirace!

Related Posts