Obraz je nedílnou součástí mnohých interiérů. Také nad ním přemýšlíte? Pokud ano, je dobré vědět, jaké jsou v tomto sortimentu aktuální trendy a co můžete u prodejců najít. My pochopitelně doporučíme se těchto trendů držet, jelikož patří k tomu nejlepšímu, co lze získat.

Abstrakce je velkým hitem

To první, na co se rozhodně musíme jasně zaměřit, jsou motivy obrazů. I když různé krajiny a podobné možnosti stále táhnou, pomalu ale jistě je vytlačuje něco jiného. O co se jedná? Moderní styl, který nabízí abstraktní obraz do domácnosti. Jejich unikáty jsou zcela jasná a jsou pochopitelně spojené s tím, že nabídnou něco zcela unikátního. Změť různých barev a tvarů možná na první pohled nedokáže ukázat konkrétní motiv, ale celé dílo se hlavně do moderního interiéru hodí velmi dobře. Nebuďte pozadu a podívejte se na možnosti.

Na velké prázdné stěny se hodí obrazy z několika dílů

I toto je trend, na který nesmíme zapomínat. Právě tam, kde jsou velké prázdné stěny, se jedná o cestu, kterou lze označit za skutečně nejlepší možnou. Zajímavé vícedílné obrazy do trendy interiéru skvěle padnou a zajímavě ho doplní. Při výběru zohledněte hlavně velikost stěny. Čím je větší, tím více dílů poptávejte. Co dnes není problém sehnat? Hitem jsou tyto možnosti:

  • Třídílné obrazy
  • Pětidílné obrazy
  • Sedmidílné obrazy

Nejenom malba, ale i fotografie

Malby jsou klasickou a hlavně ve spojení s mladými nadějnými umělci mohou vypadat skvěle. Moderní obraz však může vypadat i jinak. Jedním z jasných trendů je fotografie. I ta se stává jasným uměleckým dílem a něčím, čím můžete zajímavě ozvláštnit váš interiér. Lákadlem na fotografii není jenom celková kvalita provedení. Pokud je něco, čím fotografie zaručeně láká, tak se jedná zcela pochopitelně také o to, že určité místo zvěční reálně, tak jak skutečně existuje. To je na ní hitem.

Related Posts