Nemusíte hned po příjezdu domů zase někam jezdit. Zasloužený odpočinek, relaxaci, romantický večer nebo příjemné chvíle v kruhu Vašich přátel či blízkých Vám zajistí domácí wellness. Záleží pouze na Vás a Vašich finančních prostředcích, zda pořídíte vířivku, SWIM SPA centrum (vířivou vanu kombinovanou s bazénem, nebo svoji odpočinkovou zónu vybavíte ještě saunou.

Než začnete plánovat koupi, je dobré si ujasnit, co od svého soukromého wellness centra očekáváte. Jak často jej budete využívat a pro kolik lidí by mělo být. Očekáváte zábavu, relaxaci, odpočinek, rehabilitaci nebo to ještě chcete spojit se sportem? Budou do Vašeho wellness centra chodit i děti? Toto všechno je potřeba zvážit. A samozřejmě také Vaše prostorové a finanční možnosti.

Vhodný výběr vířivky

A podle čeho tedy vybrat vířivku? Jaký tvar skořepiny upřednostňujete? Pro kolik lidí si vířivku představujete? Pokud pořizujete vířivku na terasu či zahradu, zaměřte se i na materiál a způsob obložení vířivky. Některá studia disponují showroomy, kde si vybranou vířivku můžete přímo vyzkoušet. Například v showroomech SPA Studio si můžete prohlédnout a příjemně se usadit do nejoblíbenějších modelů všech řad vířivek, které Vám nabízí. Velmi snadno tak zjistíte, který model je Vám pohodlnější, který má pro Vás lepší rozmístění trysek a který tak lépe splňuje Vaše představy. Navíc je Vám po ruce specialista, který zodpoví veškeré otázky, které Vás napadnou. Nemusíte tak nic zjišťovat a složitě hledat v katalozích.

A na co byste neměli zapomenout? Na servis záruční i pozáruční a dostupnost náhradních dílů. Přece jenom vířivce budete muset věnovat určitou péči, aby Vám dlouho sloužila k Vaší spokojenosti. Poslední a také neméně důležitý údaj jsou provozní náklady. Chcete-li vířivku využívat celoročně, určitě se zaměřte na nízkoenergetické řady s dokonalou tepelnou izolací a inovovanými systémy. Specialisté Vám určitě poradí, jaké modely jsou pro Vás nejvhodnější.

Related Posts