V posledních letech se toaletní stolky poněkud vytratily z nabídek obchodů s nábytkem. Důvodem může být klesající zájem spotřebitelů, neboť ženy se se svou kosmetikou přesunuly do koupelen. To ovšem neznamená, že toaletní stolky úplně vyšly z módy. Naopak by se mělo i v moderním nebo i malém bytě vždy najít vhodné místo pro praktický toaletní stolek.

Využití

Každá žena uvítá v bytě místo, které bude jen jejím královstvím, byť by se jednalo u malý koutek. Potřebuje si zde ukládat nejrůznější propriety nezbytné pro její zkrášlování. Proto je velice praktický toaletní stolek, který nabízí množství drobných úložných zásuvek, ale také desku stolku, na které může mít líčení a kosmetiku stále po ruce. Různé šuplíky mohou ženě sloužit k ukládání šperků, hodinek, dokladů či jiných drobností, které tvoří tajemství ženy.

Ideální místo pro umístění toaletního stolku je v ložnici nejlépe u okna, kde je dostatek přirozeného světla pro dokonalý make-up a také potřebný klid. Toto v koupelně zejména při ranním rodinném shonu ženám obvykle nedostává.

Dokonalý toaletní stolek

Podmínkou dokonale provedeného líčení je m.j. také dokonalý toaletní stolek. Tyto předpoklady splňuje praktický toaletní stolek, který nese znaky precizní práce šikovných řemeslníků. Pak se takový toaletní stolek může stát nejen praktickou výbavou ložnice, ale i jedinečným doplňkem každé domácnosti. Nejlepší výběr nabízí e-shop toaletnistolky.cz společnosti Caferino.

Co je v nabídce?

Z bohatého sortimentu nočních stolků si každá žena může vybrat toaletku, která nejlépe zapadne do celkového stylu interiéru a bude nejlépe splňovat její představy. Dokonalý ženský svět pomohou vytvořit toaletní stolky pojmenované po význačných ženách naší i světové historie. Například stolek Marie Thérése je určen pro romantické duše. Je vyroben v barokním stylu a bílé barvě, má oválné zrcadlo a čtveřici zásuvek. Romantický dojem podtrhuje i stolička, která je součástí stolku. Stejně tak vás okouzlí stolek Marie Antoinette, Joan d´Arc, Victoria Adelaide a řada dalších.

Related Posts