Společnost půjčovna dodávek Praha je jednou z nejlepších možností, jak si zapůjčit vozidlo, s jehož pomocí se můžete přestěhovat nebo třeba jenom převézt nábytek z obchodního centra domů. Možností využití dodávky je celá řada. Přitom půjčovna dodávek Praha si neúčtuje žádné přehnané sumy, takže si můžete pořídit vozidlo na delší i kratší časový úsek, aniž by to zruinovalo Váš rozpočet. Vlastní vůz navíc můžete nechat zaparkovaný na místě půjčené dodávky v uzavřeném areálu, což je velká výhoda.

Náležitosti nutné k zapůjčení dodávky

Pro zapůjčení dodávky nepotřebujete nic velkého. S sebou si vezmete občanský a řidičský průkaz, vratnou kauci ve výši 5 000 Kč a také částku odpovídající době půjčení vozu. Půjčovna dodávek Praha nemá problém ani s půjčením vozu na firmu, avšak v tom okamžiku je nutné, abyste byl jednatelem společnosti, popřípadě si opatřete notářsky ověřenou plnou moc. Pro řízení všech dodávek firmy si vystačíte s řidičským oprávněním skupiny B, což je stejné, jako je potřeba k řízení běžného osobního vozu.

 

Omezení najetých kilometrů

Půjčovna dodávek Praha sice omezuje najeté kilometry, ale na druhou stranu je nutno dodat, že omezení je nastavené na dostatečně vysokou hodnotu, takže se ve výsledku nedotkne drtivé většiny běžných zákazníků. Právě díky omezení nabízí půjčovna dodávek Praha nejlepší možné ceny na trhu. Ty jsou také nízké díky pronájmu reklamních ploch na vozidlech.