Strávit krásnou letní dovolenou u Jadranu a ještě k tomu levně, vám pomůže jedinečný internetový portál Ubytování v Chorvatsku. Jedná se o největší katalog apartmánů, který přináší aktuální nabídky ubytování, ale i spoustu užitečných informací. Například turisté, kteří se vydávají každoročně autem do chorvatska, zde najdou mapy dálnic, upozornění na objížďky nebo mapy jednotlivých regionů, města a známých letovisek. Největší výhodou tohoto katalogu apartmánů je skutečnost, že budete komunikovat přímo s majitelem daného apartmánu.

Jak se v portálu orientovat

V rodinném kruhu se nejprve domluvíte, do kterého chorvatského regionu se letos vypravíte. Ten pak do portálu Ubytování Chorvatsko zadáte spolu s uvedením termínu své dovolené a počtu osob. Tyto údaje odešlete ze svého e-mailu jako nezávaznou poptávku, na základě které obdržíte nabídku hotelů, penzionů a apartmánů. Nemusíte se obávat, že by po příjezdu skutečnost neodpovídala vaším představám. V pohodlí svého domova si totiž můžete prohlížet videoprazentace nabízených ubytovacích zařízení. Uvidíte nejen daný objekt a jeho zasazení v krajině, ale i jeho vnitřní uspořádání a vybavení. Teprve až si definitivně vyberete, ozve se vám majitel apartmánu a přímo s ním pak budete sjednávat podmínky.

Co ještě portál nabízí

Vedle nabídek současných ubytovacích kapacit zde najdete i upozornění na nově postavené objekty, ať už jsou to hotely, penziony, apartmány či soukromá zařízení. Velmi užitečné jsou nejrůznější mapy zejména pro turisty, kteří se chtějí vydat do Chorvatska vlastním autem. Jsou zde i zajímavé články o chorvatských ostrovech a chorvatských národních parcích. Chcete-li vědět, jaké bude panovat počasí v Chorvatsku nebo dokonce v místě a čase vaší dovolené, tak i tuto vyhledávanou informaci najdete na portálu.

Fórum o Chorvatsku

Tyto stránky jsou rovněž součástí portálu Ubytování Chorvatsko. Můžete si na nich přečíst recenze jiných turistů, nebo si s nimi vyměňovat své názory, postřehy a zkušenosti. Osobní zkušenost druhých je často užitečnější informací, než všechny texty či obrázky.

Related Posts