Není žádným tajemstvím, že dobře nasycený pracovník podává lepší výkony než zaměstnanec bez energie a elánu. Možnost firemního stravování je jedním z nejčastěji využívaných benefitů v mnoha zaměstnáních, ale ne vždy zaměstnancům chutná nebo mají možnost si vybrat z více druhů jídel a nabrat energii do dalšího práce.

Investujte do svých zaměstnanců

Při výběru společnosti, která se firemním stravováním zabývá, berte v potaz, že mnoho lidí má mnoho chutí a pokud najmete firmu, která zajišťuje pouze jeden druh jídla, pravděpodobně se kodběru obědů mnoho lidí nepřihlásí. Při nabízení více druhů jídel se ujistěte, že budou k dispozici po celou dobu podávání. Není výjimkou, že mnoho dodavatelů obědů má v nabídce druhů jídel, ale po vydání pár porcí jeden druh dojde. Vyvarujte se najmutí takové firmy a vsaďte na společnost, která si zakládá na profesionalitě a dodržování všech smluvních podmínek. Firemní stravování Praha zajišťuje mnoho firem, ale pamatujte, investice do kvalitního stravování vašich zaměstnanců se brzy odrazí jejich pracovních výkonech a efektivitě práce. Vaši zaměstnanci se stanou více loajální, když ví, že se dobře o ně staráte, což nejvíce pocítíte v jejich přístupu k nečekaným úkolům nebo nestandardním žádostem.

Firemní stravování Arter

Společnost Arter zajišťuje firemní stravování již po několik let a důkazem jejich úspěchu je 92% zaměstnanců, kteří pracují ve společnostech, kde poskytuje firemní stravování právě firma Arter, kteří jejich služeb pravidelně využívají. V jejich nabídce naleznete pravidelně na výběr sedm hlavních jídel – čtyři hotová a tři minutková, dvě polévky a dva druhy obložených talířů.

Zajištění cateringu

Pořádáte narozeninovou párty nebo důležitou prezentaci? Kromě kvalitního firemního stravování zajišťuje společnost Arter také cateringové služby a k těmto účelům můžete využít prostor jejich restaurace.