Rádi byste si pořídili roubenku nebo dřevěný srub, ale nemáte na to finance, ani prostor? Není nic jednoduššího, než dřevo zakomponovat do vašeho stávajícího interiéru. Dřevo je přírodním materiálem a v jeho přítomnosti se budete cítit velmi příjemně.

Jak zpříjemnit interiér dřevem?

I když máte rádi moderní design, rozhlédněte se kolem sebe, s největší pravděpodobností najdete ve svém okolí kousek dřeva. Jak ale zakomponovat dřevo do interiéru? Můžete použít imitaci, tedy různé tapety nebo lino. Vyzkoušejte tyto dvě možnosti a váš interiér se změní k nepoznání. Na portálu novinky.cz se můžete podívat, jaké jsou dnes možnosti při výběru tapet. V módě byly již dříve, poté byl trochu útlum, dnes je ale můžeme v nějaké podobě najít v interiérech poměrně často. Jestliže dáváte přednost přímo přírodnímu materiálu, dokonale využijete palubky, se kterými se dá „kouzlit“.

Nábytek na míru

Není skříň jako skříň. Pokud máte takovou povahu, že potřebujete mít něco originálního, vyzkoušejte si nechat vyrobit nábytek na míru. Pražská truhlářství nabízí nábytek přesně podle vašich představ a to včetně výroby schodů na míru. Nechte si vyrobit například praktickou vestavěnou skříň, která vám ušetří spoustu místa v bytě.

Dřevo v moderním interiéru

Patříte-li mezi ty, kteří si dávají záležet na moderním a čistém interiéru, dřevu se vyhýbat nemusíte. Například moderní kuchyňské linky na míru vám vyrobí v truhlářství na Praze 5, a k výrobě používají právě kvalitní dřevo. Zmíněná kombinace tradičně přírodního materiálu vám vykouzlí  doma krásnou místnost na vaření, ve které se kloubí dřevo jako tradiční prvek a moderní lesk. Při plánování a nakonec i realizaci je důležité, abyste se ve vašem  interiéru cítili dobře a dokonale si užívali relaxaci. Není důležité, co se líbí jiným, nebo co je zrovna „in“, ale to, co se líbí vám.