Živíte se prodejem vlastních výrobků, ale internetový obchod vázne? V realitě všichni vaše výtvory obdivují a jdou na „dračku“, ale v e-shopu takové výsledky nemáte? Důvod může být mnohem jednodušší než by se mohlo zdát. Fotíte své výrobky telefonem jako mnoho ostatních uživatelů? Věřte, že ať bude vaše snaha sebevětší, váš produkt na fotografii nikdy nebude vypadat, tak úžasně, jakým ve skutečnosti je. Nevíte na koho se obrátit? Společnost Lukon art se zabývá focením, nejen produktů, již dlouho dobu a jejich fotografie zvýšily prodej mnoha firmám.

Vyplatí se investice do profesionální fotografie?

Věřte, že telefonem, ale ani dobrým fotoaparátem nikdy plně nevystihnete originalitu nebo barvu vašeho produktu. Profesionální fotograf mnohem lépe zachytí nejen barvy, ale celkovou jedinečnost vašeho výrobku nebo služby. Docílí toho, že se nad vaším produktem budou lidé u svých počítačů nebo telefonů rozplývat a poznají pravou podstatu vaší práce. To vše produktový fotograf umí. Společnost Lukon art patří mezi kreativní fotografická studia, která mají zkušenosti s focením produktů pro e-shopy, kavárny a čajovny.

Po zveřejnění profesionálních fotografií se vám zcela jistě o mnoho zvýší prodej nebo návštěvnost a vaše investice se vám vrátí mnohonásobně.

Prodáváte nemovitost?

Inzerujete nemovitost na různých webových servrech v žádané lokalitě za nízkou cenu, ale prodej se stále nedaří? Jste realitním makléřem, ale vaši kolegové jsou mnohem úspěšnější než vy, ačkoliv máte lukrativnější nemovitosti k prodeji? Lidé na vaše nabídky reagují jen minimálně? Amatérské fotografie mohou nabízeným nemovitostem hodně ubrat na jejich ceně. Na neprofesionálně pořízené fotografii nemovitost zpravidla neodpovídá ceně, mnohdy vypadá fádně nebo zašle, i když se ve skutečnosti jedná o hezkou nemovitost. Focení nemovitostí profesionály, jakými jsou v Lucon art, zvýší poptávku po vaší nemovitosti, která se odrazí i v její prodejní ceně.