Úklid ve většině domácností je samozřejmostí, přesto v mnohých z nich lze narazit na škodlivé plísně a bakterie. Většina lidí totiž zapomíná na to, že samotný úklid pro odstranění plísní a bakterií nestračí. Abyste se zbavili plísní, bakterií a jiných škodlivých organismů ve své domácnosti, pak je třeba myslet i na použití dezinfekce.

Účinná dezinfekce pro vaši domácnost

Chcete mít jistotu, že se zbavíte všech bakterií a plísní? Velice účinná je například dezinfekce na povrchy Lavon, která se postará o perfektní čistotu jakéhokoliv prostoru. Lavon dezinfekci můžete využít v domácnosti v podstatě ve všech místnostech. Lavon dezinfekce se například postará o dezinfekci podlah, dlaždiček, koberců a mnoha dalších povrchů. Jelikož patří mezi ekologické čisticí prostředky, tak je šetrná ke všem povrchům. Časté využití nachází i ve firmách a veřejných prostorech.

Na co se při dezinfekci zaměřit?

Aby byla dezinfekce účinná, tak je potřeba se zaměřit na povrchy, kde se nejčastěji bakterie a jiné škodlivé organismy skrývají. Ačkoliv se řada lidí domnívá, že nejvíce bakterií se ukrývá na WC, tak to není úplně pravda. Nejvíce bakterií a plísní lze najít v kuchyni a koupelně. Při dezinfekci byste tak neměli tyto tři místnosti rozhodně vynechat.

Zaměřit byste se tak měli na spáry mezi dlaždičkami, sporák, lednici, odpadkový koš, vanu, umyvadlo, sprchový kout, záchod apod. Zapomenout byste neměli ani na dezinfekci podlah. Důležité je myslet i na pravidelnou výměnu houbiček na nádobí, utěrek, ručníků a kartáčků na zuby. Vhodné je také vydezinfikovat kliky od dveří, ovládače, klávesnici či dětské hračky.

Účinná dezinfekce na povrchy za skvělou cenu

Lavon dezinfekce za skvělou cenu je vám k dispozici na e-shopu cistici-prostredky.cz. V e-shopu najdete i široké spektrum domácích čisticích prostředků a mycích prostředků, jako je tekuté mýdlo či hygienický gel na ruce.

Related Posts