Pokud máte rádi slevy, jistě máte již zkušenosti s nakupováním na slevových portálech. Nicméně, často se stává, že tyto vaše zkušenosti nejsou zrovna ty nejlepší. Jak tedy na slevových portálech nakupovat bezpečně a neobávat se toho, že zase někomu naletíte?

Nekupujte zajíce v pytli!

Klasická situace – narazíte na slevu, která vás naprosto ohromí a vy si ji službu či zboží musíte co nejdříve koupit. A tak většinou vznikají špatné zkušenosti. Před samotným nákupem je třeba si dostatečně prostudovat, co vše sleva nabízí a co můžete očekávat. Stejně tak je třeba si pořádně pročíst reference ostatních uživatelů, kteří tyhle slevy online již dříve využili. Pokud u slevy reference nenajdete, raději dejte ruce pryč.

Vybírejte pečlivě

Pokud se rozhodnete pro nákup na slevovém portálu, vyberte si raději ten, který má již na našem trhu delší tradici a je prověřen. Také je samozřejmostí, že musí garantovat vrácení peněz, pokud se u poskytovatele slevy něco „pokazí“ a slevové kupony vám nebudou doručeny. Jedině tak budete ušetřeni nepříjemný zážitek a vyhozené peníze z okna.

Co všechno můžeme na slevových portálech koupit?

Za celou dobu své existence prošly slevové portály několika fázemi. V jejich samotném startu byly největšími hity poukázky do restaurací, následně se rozmohly nabídky wellness a relaxačích pobytů. Jejich oblíbenost do dnešního dne vzrostla do takových rozměrů, že tvoří celých sedmdesát procent příjmů slevových portálů. Oproti letem minulým je totiž možno si zde zakoupit i zahraniční pobyt. Ať se jedná o různé Europobyty, poznávací zájezdy, prodloužené víkendy v zahraničí či plnohodnotnou dovolenou u moře – je zde k dostání úplně vše.