Rodinné fotografie jsou připomínkou uplynulých časů. Zpravidla si je ukládáme do alb, nebo do krabic a díky současné překotné době máme málo času na jejich prohlížení. Ovšem existuje možnost, jak mít fotografie neustále na očích, a to ještě v mimořádné podobě fotoobrazů. Svůj dům či byt vám mohou proměnit ve fotogalerii úžasné foto obrazy. Módní vlny přinášejí různé možnosti a jednou z posledních jsou například foto tapety s motivy světových metropolí, historických památek nebo přírodních scenérií. Ovšem mnohem osobněji působí foto obrazy, na kterých jsou vaši rodinní příslušníci.

Obrazy na plátně

Originálně bude váš byt působit, když tradiční obrazy vyměníte za své vlastní náměty. Umožní vám to český výrobce obrazů na plátno vyrobených z vašich vlastních fotografií. Kvalita fotoobrazů je zajištěna používáním polo-lesklého plátna s vysokou gramáží a jemným vzorkem. Toto kvalitní plátno se vyznačuje mimořádně kvalitní reprodukcí barev a velkou odolností vůči vlhkosti. Od října r. 2018 výrobce připravuje náhradu tohoto plátna za ještě kvalitnější materiál. Výsledný efekt se bude vyznačovat jemným vzorkem a dokonalou kresbou detailů. Více informací zjistíte na webu fofr-obrazy.cz.

Rozlišení pro tisk

Tento požadavek je pro kvalitu tisku velice důležitý. Proto velice záleží na kvalitě a ostrosti samotných snímků, ze kterých si zákazník přeje zhotovit fotoobraz na plátno. Nedostatečnou kvalitou se vyznačují pouze fotografie stažené z Facebooku a Instagramu. Snímky pořízené většinou dnešních chytrých mobilních telefonů jsou naopak vhodné, neboť fotoaparáty v nich jsou kvalitní. Z fotografií z mobilních telefonů lze zhotovit fotoobrazy až do velikosti 120×80 cm. Pokud by některé snímky nebyly pro tisk na plátno použitelné, dozvíte se to od nás bez zbytečných odkladů.

Přednosti fotoobrazů

Fofr obrazy je česká firma, která se zaměřuje zhotovování fotoobrazů na plátno. Oproti konkurenci

požívá masivní 3D dřevěné rámy vysoké 4cm. Tisk je ve vysokém rozlišení a barvy časem neblednou. Objednané fotoobrazy dodává výrobce zákazníkům v balení z recyklovaného kartonu prostřednictvím kurýra až domů. Informace a ukázky práce najdete také na naší Facebook stránce.