Pořízení nového bydlení patří k zásadním životním rozhodnutím. Je lepší si počkat, až se naskytne ta správná příležitost, spíše než dělat zbytečné kompromisy jen proto, abyste měli stěhování rychle za sebou. Klíčovou roli hrají lokalita, občanská vybavenost i vlastnosti samotného bytu. Pokud již dlouho tápete a máte pocit, že ideální místo pro život nenajdete, poohlédněte se po něm v aktuální nabídce jednoho z největších českých developerů. Sekyra Group nyní nabízí dva projekty, které jsou určeny pro různé skupiny zájemců.

Tandem Modřany

Líbí se vám představa, že si hned po probuzení skočíte na tenis, projedete se na kole nebo si vyrazíte na procházku po příjemném okolí? Pak se vám budou zamlouvat nové byty v Praze, které jsou připraveny v rámci rezidenčního projektu Tandem Modřany. Jedná se o 76 bytů s dispozicemi 1+kk až 3+kk ve dvou bytových domech. Jejich nedílnou součástí jsou balkóny, sklepní kóje a parkovací stání.

Byty na prodej Praha 4 se nachází kousek od břehu Vltavy a nabízí vynikající dopravní dostupnost do centra. Kompletní občanská vybavenost a množství sportovišť ocení každý, kdo žije aktivně a chce mít vše důležité v docházkové vzdálenosti.

Dolní Počernice

Pokud vám moderní bytovky nevyhovují, zamilujete se do lokality Prahy 9. Sekyra Group nabízí volné stavební pozemky v Dolních Počernicích, které jsou známé klidným a zdravým prostředím. A je jen na vás, jestli si necháte postavit bydlení podle vlastního návrhu, nebo nízkoenergetický dům na klíč přímo od developera.

Dolní Počernice jsou skvělou volbou pro rodiny s dětmi a páry preferující klidné prostředí s velmi dobrou dostupností do centra metropole.

Novinky a aktuální informace na téma developerské projekty Praha od Sekyra Group najdete na www.sekyragoup.cz.