Neschválila vám banka hypotéku? Nebo k financování svého bydlení využít hypotéku nechcete? Existuje pro vás i jiná možnost. Zvolte si vlastní bydlení na splátky formou nájmu, kterou zprostředkovává služba Cool nájem.

Bez hypotéky

Často se stává, že klient v bance nedostane hypotéku, a to z jakéhokoliv důvodu. Odkázán je tedy na to bydlet v bytě nadále a platit nájem za byt, který nebude nikdy jeho. Alternativním řešením je služba Cool nájem, která vám takový problém pomůže vyřešit.

Žít ve vlastním

Žít ve vlastním bytě či domě je snem každého z nás. Nejenže nabýváte vlastnictví, ale po čase jste zbaveni nutnosti pravidelného placení nájmu. Díky tomu jste zabezpečeni také na stáří a neplatíte řadu let nájem naprosto zbytečně, přitom byste již mohli mít splacený vlastní dům či byt.

Jak to funguje?

Stačí, když si vyberete nemovitost z volně dostupných realit kdekoliv po České republice či přímo na stránkách Coolnajem.cz. Následně zašlete vaši poptávku prostřednictvím kontaktního formuláře a poté budete informováni o přesné kalkulaci. Pokud budete mít o nemovitost skutečný zájem, zaplatíte 10 % z ceny nemovitosti, což činí rezervační poplatek zahrnující pojištění nemovitosti, odhad, daň z nabytí nemovitosti a právní služby. Po podpisu smlouvy následuje nákup vybrané nemovitosti, kterou splácíte formou nájmu.

Splátky

Po celou dobu splácíte stejnou výši splátek, nemusíte se bát žádného navýšení či neočekávaných změn. Doba splácení je navíc individuální. Délku splácení si můžete zvolit sami v rozmezí 5 až 20 let. Pokud se rozhodnete bydlení předčasně splatit, klidně můžete. Je to možné bez jakýchkoliv sankcí a poplatků. Žít můžete ve svém, aniž byste nutně potřebovali hypotéku. Zvolte si tuto skvělou službu také vy.

Related Posts