Stínící technika je v současné době velmi žádaná. Nejen, že vytváří dokonalý stín a příjemnou atmosféru, ale také může šetřit finanční prostředky rodinného rozpočtu. Mezi nejčastější druhy stínící techniky patří rolety, žaluzie a markýzy. Velký výběr celé řady modelů naleznete na e-shopu byvatmoderne.sk.

Markýzy

Venkovní markýzy pomáhají regulovat množství slunečního záření, jež dopadá na balkon, terasu, prosklené čísti nebo fasádu domu. Odstíní ostrý sluneční svit bez toho, aby nám zakryly výhled. Pomáhají vytvářet optimální tepelnou pohodu a klima venkovního posezení i interiéru. Kromě toho nabízejí ochranu proti UV záření. Pokud si pořídíte markýzy svislé, ochrání vás i před zraky zvědavých sousedů či kolemjdoucích. Lze je využít jak pro účely soukromé, tak i na objekty komerční. Jsou šetrné k životnímu prostředí a vhodně zvolený model je také dokonalou součástí architektury stavby. Vzhledem k tomu, že prodej markýz nabízí více typů konstrukcí, jsou vhodné téměř pro jakýkoli druh stavby. Vybírat si můžeme z celé řady různých látek, barev i vzorů.

Rolety

I rolety si nacházejí své příznivce. Nabízejí různý stupeň zatemnění místnosti, působí jako dokonalá dekorace do oken, neboť si můžete vybrat z celé řady barev i barevných dekorů a volit můžete i různý stupeň montáže. V současné době se vyrábějí i rolety pro střešní okna.

  • Rolety na rám okna

Tento způsob montáže není invazivní, nevyžaduje totiž vrtání. Rolety se připevňují na rám křídla okna. Malou nevýhodou je, že okno nelze otevřít naplno.

  • Rolety na zeď či strop

Tady je potřeba vrtat vždy. Je to ideální volba pro větší skleněné plochy okna a lze je umístit i na okna méně obvyklých tvarů.

  • Rolety na nosný rám

Tento model lze montovat jak na rám okna, tak i na zeď.

Široký výběr různých druhů nabízí e-shop byvatmoderne.sk

Related Posts