Ne každý má čas opravit vrzající dveře, spravit kapající kohoutek či vymalovat. Někdy se stává, že se práce v domácnosti hromadí natolik, že začnete přemýšlet o někom, kdo by vám s nimi pomohl. Možná jste již také pojem hodinový manžel slyšeli, ale co se pod ním skrývá asi ne každý ví.

Pojďme si tedy tuto profesi trochu více představit.

Co můžeme od hodinového manžela očekávat

Hodinový manžel je muž vícero řemesel. Řemeslníci se specializují na určitý druh činnosti, hodinový manžel jich zvládne hned několik. Můžete si jej objednat pro různé montáže či opravy, je to zručný instalatér, elektrikář či zahradník. Zvládne i zednické a malířské práce. Pokud potřebujete vyměnit dveře či okna, zavolejte si manžela na hodinu. Poradí si i s těmito činnostmi.

Další výhodou je, že nepotřebujete mít doma ani žádné nářadí či náčiní, hodinový manžel si vše potřebné přiveze s sebou. Pokud vám chybí potřebný materiál či součástky, po domluvě je zajistí.

  • Montáže a opravy

Hodinového manžela si můžete objednat na drobné montážní práce a drobné opravy, ale také například na smontování nové skříně či kuchyňské linky nebo instalaci poličky.

  • Instalatérské práce

Kape vám vodovodní kohoutek, stavíte nebo rekonstruujete byt či dům a stále se vám nedaří sehnat žádnou instalatérskou firmu? Porozhlédněte se, ve vašem okolí, po hodinovém manželovi, který vám zajistí kvalitní instalatérské služby a přiveze si s sebou i potřebné nástroje a pomůcky.

  • Elektrikářské práce

Odborné práce v oblasti elektrorozvodů každý raději svěří do rukou odborníka. S menšími činnostmi vám však může pomoci hodinový manžel z vašeho okolí – zavěsí nový lustr, zajistí instalaci či výměnu elektrických zástrček, zářivek či žárovek a pomůže vám s drobnými opravami světelných zdrojů ve vaší domácnosti.

  • Mezi dalaší přednosti hodinového manžela patří:

Flexibilita – v současné době hodně skloňované slovo. Přizpůsobí se vašim požadavkům i časovému rozvrhu.

Dochvilnost – tato vlastnost není jen výsadou králů. Hodinového manžela si můžeme objednat i z časových důvodů. Hodinový manžel velice dbá na domluvené termíny, práci nikdy neprotahuje.

Kvalita – další přednost, kterou hodinový manžel nabízí.

Pokud jste se rozhodli i vy využít těchto kvalitních služeb, zavítejte na web www.nejlepsihodinovymanzel.cz. Zde najdete potřebné informace a po zadání žádosti vám bude vybrán hodinový manžel z vašeho nejbližšího okolí, který pro vás zajistí kvalitní služby na profesionální úrovni.

Related Posts