Na pneumatikách může záviset i váš život, proto se v žádném případě nevyplácí na nich šetřit. Koupit pneumatiky spolu s ostatním zbožím v supermarketu může být sice rychlé a jednoduché, ovšem vystavujete se riziku, že své auto „obujete“ do čínských pneumatik, které vás mohou nemile překvapit nízkou kvalitou a krátkou životností.

Daleko bezpečnější a jistější je spolehnout se na odborníky, kteří vám pomohou s výběrem nejvhodnějších pneumatik pro vaše vozidlo.

Obchod s pneumatikami

Široký sortiment pneumatik a disků nabízí PNEU OK shop s.r.o., který vyniká profesionálním zázemím a mnohaletými zkušenostmi v oblasti prodeje a služeb. Nabízí jak levné pneu a disky, tak vysoce kvalitní pneumatiky renomovaných značek, alu kola, alu disky či plechové disky. Předností alu disků je nejen elegantní vzhled, ale také praktičnost. Díky mnohem nižší váze oproti plechovým diskům, lze významně ušetřit na pohonných hmotách.

Jak nakoupit

Požadované zboží lze koupit přímo v prodejně, nebo si je můžete objednat včetně dopravy. Dopravné je cenově přijatelné, za čtyři kusy pneumatik, alu kol a plechových disků začíná cena již na pouhých 140 korunách. Zboží je dodáváno zpravidla vždy následující den po přijetí objednávky díky dostačujícím skladovým zásobám osobních i nákladních pneumatik.

Další služby

PNEU OK shop ovšem nenabízí pouze pneumatiky a disky, ale nabízí i spoustu dalších služeb pro motoristy. Některé úkony provádí i na počkání, jako například různé drobné opravy, rychloservis, geometrii náprav nebo plnění klimatizace. Výhodou pro zákazníky je, že mohou na základě telefonického hovoru či krátké návštěvy obdržet podrobný rozpočet příslušné opravy. Také si zde můžete nechat připravit svůj vůz na STK a emise. K dalším službám patří výměna čelního skla nebo seřízení náprav vozu, které se provádí pomocí 3D laserové geometrie Hofmann Megaline Ssence 600.

Užitečnou službou je také diagnostika benzinových i naftových motorů osobních a užitkových vozidel. K diagnostice se používají diagnostické přístroje DELPHI a VAG-COM/VASIL.

Dále si můžete objednat provedení kompletní opravy podvozku, brzd, řízení, motoru, ale i karosářských prací.

Related Posts