Rozhodli jste s změnit zaměstnání, protože váš dosavadní zaměstnavatel vás neohodnocuje, jak si zasloužíte? Již vás nebaví dojíždět za prací a zatoužili jste si najít práci blíže ke svému domovu? Důvodů ke změně zaměstnání existuje nespočet a vy jste se rozhodli, že si najdete práci, kde vás lépe ocení? Začněte hledat nové zaměstnání na inzertním portálu Abecedaprace.cz .

Hledání nové práce

Přehledná inzerce práce je na pracovních portálech, jakým je také Abecedaprace.cz. V jednoduchém filtru zadáte své požadavky a na vyfiltrované nabídky zašlete svůj životopis s motivačním dopisem. Pozvánky na osobní pohovory nebo výběrová řízení na sebe nenechají jistě dlouho čekat. Před odesláním životopisu zkontrolujte správnost všech svých údajů.

Pozvání na osobní pohovor

Na osobní pohovor nebo výběrové řízení se oblékněte slušně a čistě. Módní roztrhané džíny nechte ve skříni a volte oblečení bez nápadných výstřelků.

Před samotným pohovorem si zjistěte informace o společnosti, uděláte dobrý dojem. Při samotném pohovoru neodpovídejte jen jedním slovem, udržujte oční kontakt a usmívejte se. Mluvte sebevědomě, ale pozor, aby váš tón nesklouzl k drzosti nebo namyšlenosti.

Připravte se na otázky typu: „Proč bychom si měli vybrat právě vás?“ „Řekněte nám o sobě něco negativního a něco pozitivního.“

Při výběrovém řízení nečekejte, až na otázky odpoví ostatní. Nejde ani tak o samotnou otázku, jako o váš postoj a reakci. Podle vaší reakce poznají personalisté, jak se budete stavět i k pracovním úkolům.

Hledání zaměstnanců

Pokud vlastníte společnost, možná se potýkáte s nedostatkem kvalitních a kvalifikovaných zaměstnanců. Zadejte nabídku zaměstnání na Abecedaprace.cz. Inzerce práce zdarma osloví mnoho uchazečů o zaměstnání, kteří budou splňovat i všechny vaše požadavky, které po svých zaměstnancích požadujete.

Related Posts