Rekonstrukce bytu, stavba domu nebo jen odklizení nepořádku v kůlně může přinést spousty materiálu a věcí, které je potřeba odvézt. Pokud se potřebujete zbavit přebytečné suti, najměte si profesionály na likvidaci odpadu. Kontejnerová doprava Vyškov nabízí profesionální odstranění odpadu ze stavby a pronajímá kontejnery, které jsou speciálně určené pro převoz sutě.

Odvoz a likvidace odpadu ze stavby

V případě potřeby odvozu a likvidace odpadu ze stavy si můžete výhodně pronajmout kontejnery, které jsou pro tuto činnost určené. Odvoz sutě Prostějov přistaví kontejner na vámi požadované místo. Vaším úkolem bude jen naplnit jeho obsah. První dva dny pronájmu kontejneru jsou zdarma.

Pronajmout si můžete valníkové, uzamykatelné, velkoobjemové a speciální kontejnery. Jejich velký objem využijete i v případě převozu písku nebo štěrku. Často se také přepravuje jiný stavební materiál, jako je beton či dřevo.

Půjčovna stavebních strojů

Kontejnerová doprava není to jediné, co je v nabídce. Využít můžete i kontejnery, které přepravují stavební stroje, vozidla či vraky. V nabídce jsou také speciálně upravené kontejnery pro přepravu nebezpečného materiálu dle režimu ADR.

Klienti si mohou zamluvit zemní práce, výkopové práce, rekonstrukci pozemní komunikace nebo terénní úpravy. Samozřejmostí je pokládání základů rodinných domů včetně základních stavebních prací.

Pod jednou střechou si můžete nechat kompletně vybudovat dům. Kontejnerová doprava nabízí všechny služby, které jsou nutné pro výstavbu domu, včetně pokrývačských, klempířských nebo tesařských prací či zateplování, elektroinstalace a malování.

Všechny důležité služby se nachází pod jednou střechou a bez zbytečných starostí s hledáním ostatních dodavatelů vám odpadne všechen stres a napětí, které sebou rekonstrukce a stavba rodinného domu přináší.

Related Posts