Nestojíte o pohledy kolemjdoucích do vašich oken, když si večer rozsvítíte? Chcete zabránit horkému letnímu slunci, aby svítilo do vašich místností? Těžkým neprodyšným závěsům, ve kterých se jen držel prach, naštěstí dávno odzvonilo a lidé se uchylují k zastínění svých oken k modernějším a praktičtějším způsobem. Na výběr máte hned z několika možností a je jen na vašem vkusu, náročnosti a postavení domu, jakou variantu si zvolíte. Na climax-kolar.cz vám ochotně poradí, pokud budete ve svém výběru tápat.

Líbí se vám rolety?

Rolety Praha můžete vybírat ze dvou typů.

  • Venkovní rolety – Pořízení venkovních rolet vám dá nejeefektivnější zastínění vašeho domu, v místnosti bude téměř tma. Kromě světla, udrží venkovní rolety venku také hluk. Ocení zejména lidé pracující na směny. Po noční směně se vyspí v tichu a tmě. Vaše okna jsou chráněná před různými povětrnostními vlivy a tím se prodlouží jejich životnost.
  • Vnitřní látkové rolety – Látkové rolety skvěle zabrání zvědavým pohledům vašeho okolí a ochrání před ostrými paprsky slunce.

Dáváte přednost žaluziím?

Stejně jako u rolet, také u žaluzií můžete vybírat ze dvou druhů.

  • Venkovní žaluzie – Venkovní žaluzie Praha společnosti Kolář jsou vyráběny s německou licencí, jejichž součástí je bezpečnostní opatření proti nadzvednutí lamel. Díky použití špičkových kvalitních materiálů při jejich výrobě, odolávají venkovní žaluzie všem povětrnostním vlivům.
  • Vnitřní žaluzie – Vnitřní žaluzie se snadno ovládají pomocí řetízku a s ním můžete snadno regulovat ostrost světla v místnosti nebo žaluzie zcela vytáhnout. Na velkých oknech mají žaluzie převodovku, která jejich ovládání velice usnadňuje. Velký výběr barev vám umožňuje žaluzie přizpůsobit zbytku interiéru vašeho domova.

Pořiďte si markýzu

Velkou výhodou markýzy je, že ji můžete kdykoliv zasunout a opět vysunout podle vašich potřeb a uvážení. Látka použitá při výrobě markýzy společností Kolář nepropustí ani škodlivé záření.

 

Related Posts