Chystáte zahradní oslavu či venkovní soutěž a nechcete, aby vás zaskočilo nepříznivé počasí? Potom si pořiďte párty stan. Pak vás nezaskočí vítr, déšť či ostré sluníčko. Vybírat můžete z široké nabídky párty stanů, které se liší nejen designem, ale také funkčností a rozměry. Většinu modelů lze také propojit a díky tomu získáte velký prostor.

Párty stany však můžete také využít pro prezentaci výrobků či služeb a to jak v exteriéru, tak i v interiéru. Lze je postavit do volných prostor nákupních středisek nebo třeba sportovních hal. Volit můžete stany nafukovací, nůžkové nebo jehlany. Všechny poskytují dostatek prostoru pro perfektní prezentaci.

Na koho se obrátit?

Pokud si chcete pořídit párty stany pro jakoukoli příležitost, obraťte se na společnost MITKO for events, která je jejich přímým výrobcem. Kromě různých druhů stanů také nabízí možnost jejich celoplošného digitálního potisku, díky kterému se rázem promění obyčejný párty stan třeba na skvělou reklamní upoutávku, díky níž budete nepřehlédnutelní. Volit můžete variantu malou nebo takovou, která pokryje větší plochu.

  • Stany nůžkové

Teto typ párty stanu je velmi oblíbený, neboť představuje dokonalého pomocníka především pro ty, kdo hledají velmi rychlé a ekonomické řešení pro zastřešení plochy. Výhodou těchto stanů jsou hliníkové spoje konstrukcí, které zlepšují mechanickou odolnost jednotlivých modelů. Dokonalou novinkou jsou párty stany s osmiúhelníkovým profilem.

  • Párty stany jehlany

Tyto typy stanů ocení především nároční zákazníci. Nabízejí totiž velmi moderní vzhled a také velkou plochu pro reklamní potisk. Konstrukce je tvořena silnými ocelovými stožáry, které jsou usazené do ukotvených základen a na stožáry je uchycena nepromokavá plachta. Tyto stany lze objednat ve dvou různých verzích.