Nábytkové úchytky slouží nejen k snadnějšímu otvírání dvířek nábytku, ale mohou být i vhodným designovým doplňkem.

Ideálním místem pro výběr úchytek je eshop ankahb.cz. V nabídce naleznete nábytkové úchytky kovové, plastové či porcelánové. Výjimkou nejsou ani úchytky rustikální či z kolekce Swarovski. Tento druh zastupuje elegantní spojení moderních typů kování a šperků značky Swarovski a díky tomu vnáší do vašeho interiéru jedinečný vzhled.

Také nabídka tvarů je poměrně široká. Kromě klasických oválných či obdélníkových úchytek jsou v nabídce i úchytky kulaté.

Všechny druhy úchytek se vyznačují vysokou kvalitou a hodí se na nábytek nejen kuchyňský, ale i koupelnový či dvířka v obývacím pokoji.

Jak správně úchytky vybírat?

Jaké úchytky jsou vhodnější – designově jednodušší nebo naopak výrazné? Volit musíte především podle zařízení celé místnosti. Pokud je bohatě zdobená obrazy a dalšími doplňky, je vhodné sáhnout do nabídky jednoduššího designu. V případě, že je místnost zařízená jednoduše, můžete vybírat z nabídky úchytek více zdobených. Ozvláštní váš interiér a zaujmou na první pohled.

Pokud máte malé děti a přesto si potrpíte na úklidu, vyhýbejte se úchytkám typu chrom, mosaz…Jinak si budete muset nachystat velkou zásobu hadříku na leštění.

Také záleží na velikosti místnosti. Pokud je spíše menší, jsou vhodnou volbou i malé úchytky. Pokud je místnost větší, můžete sáhnout do nabídky mohutnějších typů.

Nedílnou součástí každé domácnosti jsou i věšáky.

Věšáky jsou nedílnou součástí každé předsíně. Chcete – li, někdy trochu ponurou, předsíň trochu ozvláštnit, vybírejte z celé řady designových háčků. Stejně tak jsou na výběr i různé druhy materiálů, můžete je tedy sladit s další výbavou vaší předsíně.

Zapomínat bychom neměli ani na naše nejmenší. Pro ně jsou určeny věšáky s dětskými motivy.

Related Posts