Najít dům podle svých představ nemusí být zrovna jednoduché. Jeden nesplňuje vaše představy o zahradě, druhý je v hrozném stavu, třetí je daleko, atd. Najít ten pravý dům či být není vždy snadné, ale když máte chytrého a spolehlivého pomocníka, může to být hračka.

Pomoc s vyhledáváním

S hledáním vašeho domova vám může pomoci vyhledávač realit, který prochází stránky realitních kanceláří a vygeneruje vám podle zadaných požadavků to, co vyhovuje právě vám. S pomocí vyhledávače realit digireality.cz můžete hledat svůj budoucí domov na mapě, abyste měli jistotu, že se vám zobrazí jen ty reality, které jsou blízko místa, kde byste chtěli bydlet. Například hledáte-li domov v Ostravě či jeho okolí, pomohou reality Ostrava. Zadávat do vyhledávače můžete různé parametry, aby lépe našel realitu vhodnou vašim požadavkům.

Hledáme reality

Do vyhledávače stačí zadat místo, která by vám vyhovovalo, typ reality a zda máte zájem o pronájem či prodej, rozmezí ceny a velikost domu či bytu. Poté si můžete vybrat, zda chcete nabídky seřadit od nejnovější, nejlevnější či nejdražší. Pokud se do systému přihlásíte, můžete si vytoužený domov nechat hlídat. Systém vás totiž může informovat o změnách v hlídané oblasti e-mailem, případně informuje o změnách ceny v oblíbených inzerátech. Pokud například hledáte reality Liberec, stačí se podívat do vyhledávače, zadat požadovaná kritéria a třeba narazíte na dům či byt ideální právě pro vás.

Co u vás rozhoduje?

Při hledání vašeho nového domova je vhodné si stanovit požadovaná kritéria, která u vás hrají největší roli, zda je to místo, cena, stav, velikost či typ nemovitosti. Z velkého množství požadavků byste se totiž mohli brzy zbláznit a na svůj vysněný domov nikdy nenarazit. Zvolte si například tři rozhodující kritéria: a to například typ bytu, místo, kde leží a cena. Přimhouřit oko už budete muset u jeho velikosti či stavu, protože ne každý byt či dům může být podle vašich představ.

Related Posts