Vlastníte část lesa, kde potřebujete zpracovat popadané dřevo? Jste majiteli farmy a zpracování dřeva je jednou z vašich běžných činností? Lidé se stále více navrací k přírodě v mnoha směrech a dřevo je přírodním materiálem, jehož obliba začala opět stoupat v mnoha odvětvích. Pro někoho je manuální práce potěšením, pro někoho pracovní nutností a zpracování dřeva není výjimkou. Každá práce se vytváří podstatně lépe a efektivněji s použitím kvalitního pracovního náčiní, pily nevyjímaje.

Jak vybrat správný typ pily?

Wood-Mizer CZ s.r.o. je společností, která patří mezi špičku v dřevařském průmyslu, což dokazuje přes 60 000 spokojených zákazníků po celém světě. Velké množství druhů kvalitních pil zaručuje, že si vybere opravdu každý. Od soukromých jednotlivců, až po velké profesionální společnosti.

Jedním z oblíbených způsobů zpracování dřeva je použití pilových pásů. Firma Wood-Mizer CZ s.r.o. je jedinou společností na světě, která si pilové pásy sama vyrábí, proto si sami můžete určit délku pilového pásu. Jejich výhradní ostření CBN kotouči a počítačově řízené šrankovníky zajišťují, že pilové pásy Wood-Mizer splňují ty nejvyšší normy s souladu s certifikátem ISO 9001.

Pásové pily jsou vhodné pro malé i velké podniky. Mohou se využít pro řezání jakéhokoli dřeva od ekonomických pásů z uhlíkové oceli pro nepřetržité produkční řezání po vynikající pásy s tvrdokovem a dvojkovem pro vysoký výkon.

Pro menší společnosti jsou vhodnější pily průmyslové pily a linky chytrého zpracování kmene, které mají nízké provozní náklady a z každého kmene vytěží největší možné maximum.

Velké společnosti využijí spíše pily s širokým pilovým pásem, které zaručují dokonalé zpracování dřeva. Tyto pily patří k nejmodernějším a nejvýkonnějším strojům na trhu.

Co dále firma nabízí?

Na webových stránkách woodmizer.cz naleznete, kromě kvalitních pil, hoblovačky, tvarovačky, příslušenství a další nástroje potřebné ke zpracování dřeva.