Chcete si nechat postavit ideální bydlení? Pak jsou patrové domy tím, co hledáte. V tomto článku vám přinášíme tři důvody, které vás o tom přesvědčí.

Bydlet ve vlastním. Ne každému se tento sen splní. Jestliže se už ale poohlížíte po domu, který byste si chtěli nechat postavit, pak pro vás máme jeden tip. Patrový dům může být přesně tím, co hledáte. Jaké jsou jeho výhody?

Zaberou méně prostoru

Máte rodinu a chcete, abyste si se svými dětmi mohli hrát na zahradě? Projekt patrového domu na klíč tento problém elegantně řeší. V porovnání s bungalovem a jinými typy domů totiž můžete využít stavební parcelu na maximum. Do dvou pater pohodlně vměstnáte jak svoji vlastní ložnici, tak pokoje pro děti a případně i další místnosti. Ušetříte tím spoustu místa, které vám pak poslouží třeba pro vaši zahradu, garáž a další zajímavé nápady.

Větší soukromí

Komunikace je důležitá. To samé ovšem platí i o soukromí. Každý chce mít chvilku pro sebe, svůj klid. V přízemních budovách může být poměrně těžké něčeho takového dosáhnout. Když ale rozmístíte pokoje do různých pater, všichni budou mít svoje útočiště. Díky efektivnímu využití prostoru navíc zůstane dostatek místa i pro společné prostory. Kdykoliv se tedy budete chtít bavit společně, nebo se naopak schovat před světem, tu možnost mít budete.

Můžete na nich vydělat

Nezáleží na tom, jestli váš projekt patrového domu bude počítat s jedním nebo dvěma patry. V obou případech zůstane dostatek prostoru pro všechny vaše aktivity. A až vaše děti odrostou a odstěhují se, uvolněné místo poslouží například k pronájmu. Patrový dům proto může být chytrou investicí do budoucna. Vám bude stačit jedno patro, a ty zbylé vytěžíte jako příspěvek na váš důchodový fond. Anebo k jiným účelům. To už záleží na vás.

Related Posts