V dnešních dnech je provozování restaurací takřka nemožné. Možností, jak můžete vaši restauraci či kavárnu zachránit, je tzv. výdejové okénko. Díky němu můžete stále distribuovat jídlo a nijak neporušíte zákon.

Jídlo sebou

Dovážka jídla a tzv. jídlo s sebou je oblíbenou formou stravování po celé České republice. Stačí si jídlo objednat a nechat zavézt až k vám, popřípadě si jej vyzvednout. Tato forma stravování se stala také velmi oblíbenou v dnešních dnech, kdy je návštěva restaurace a kaváren nemožná. I tímto způsobem můžete váš oblíbený podnik podpořit, aby nezkrachoval.

Kvalitní obaly

Klíčové jsou v tomto způsobu obsluhy také kvalitní potravinářské obaly, do kterých můžete hotové jídlo zabalit a bezpečně předat vašim zákazníkům. Potřebovat budete nejrůznější menu bosy, misky, tácy, ale i nápojové kelímky, popřípadě bio nádobí a příbory. Záleží vždy na typu sortimentu, na který se zaměřujete. Hodit se vám však mohou i klasické jednorázové příbory, nádobí a další doplňky, popřípadě papírové ubrousky, gumičky atd. Prostě vše díky čemu můžete připravené pokrmy komfortně předat vašim zákazníkům.

Další potřebnosti

K podnikání v gastro oblasti však potřebujete mnohem více doplňků a nezbytností, které zajistí plynulý chod vašeho podniku. Jednat se může i o speciální lepící pásky, etikety, pytle, sáčky, fólie, jednorázové hygienické a ochranné oděvy, nádobí, balicí papír apod. Drobnosti, díky kterým však bude šlapat vše tak, jak má. Co se týká lepících pásek, jedná se například lepící pásky krepové, oboustranné, papírové, s vodící tkaninou či nejrůznějšími vzory. Lepící pásky pak fungují prakticky, ale také jako dekorační prvek, který ovlivňuje finální vzhled. Pořiďte si vše potřebné do vaší restaurace či kavárny již nyní. Lepící pásky, i další potřebný sortiment, najdete na jarico.cz