V zimě se dlouho pracovat nedá, je třeba zajistit příjemné podmínky, které zajistí, aby se pracovalo při snesitelných teplotách. V případě hrubých staveb, velkých hal nebo dílen je to někdy těžké, nelze si na takovém místě představit ústřední topení nebo radiátor, je třeba zvolit často jen dočasné a účinné řešení. Nejlepší volbou jsou teplomety.

Zvolte kvalitní naftový teplomet

Mezi nejoblíbenější patří naftové teplomety a to jednoduše proto, že mají vysokou výhřevnost a minimální náklady na provoz. Nafta je levným palivem, které se promění ve velké množství tepla. Vyplatí se nakupovat pouze značkové a spolehlivé naftové teplomety, jejich kompletní nabídku naleznete na https://www.profesionalni-topidla.cz/naftove-teplomety.

Když vyberete ohřívače značek jako Master, Axe GALAXY nebo třeba Oklima, máte jistotu, že vybíráte z nejlepších značek na trhu, u kterých je předpoklad dlouhé životnosti a spolehlivé služby. Před nákupem je důležité vědět, jestli potřebujete naftové teplomety s přímým nebo nepřímým spalováním. Teplomety s přímým spalováním spotřebovávají kyslík a produkují spaliny, je u nich proto potřeba zajistit dostatečné větrání. Teplomety s nepřímým spalováním jsou vybavené komínkem, který odvádí spaliny pryč, tedy mimo prostor, který je vytápěný. Také je možnost umístit teplomety zcela mimo vytápěné prostory a dostávat teplo do vytápěných prostorů s pomocí speciální trubice.

Jaké další možnosti se vám nabízí?

V eshopu Profesionalni-topidla.cz si můžete vybírat také plynová topení, elektrické topidla a sálače. Pokud jsou v daných prostorech plynová nebo naftová topidla nepraktická, elektrická topidla zajistí tichý a účinný zdroj tepla. Jestliže disponujete restaurací nebo jiným podnikem s terasou, za pomoci sálače můžete prodloužit sezónu a zajistit svým zákazníkům teplo i v exteriéru. Inspirujte se širokou nabídkou eshopu a zajisté si vyberete.