Prodej aut online se těší velké oblibě. Není se čemu divit. Ojetá auta nabízí celou řadu výhod a nemáme na mysli jen pořizovací cenu. Existují i další důvody, proč se vám ojetý vůz vyplatí.

Široký výběr ojetých vozů

Hlavní důvody proč si pořídit ojetý vůz:

  • nižší pořizovací cena
  • lepší výbava
  • minimální ztráta hodnoty18
  • dlouhá životnost
  • kvalitní provedení
  • možnost výběru

Nákup ojetého vozu je méně finančně náročnější, než pořízení nového modelu. To je výhoda, která je zřetelná na první pohled. Kromě ceny nabízí bazarový vůz i lepší vybavení za menší peníze. Plná výbava u nového vozu se může vyšplhat do závratných výšin. Auto inzerce může nabízet vůz, který stojí menší peníze a má přitom velmi bohatou výbavu. Bohaté vybavení za minimum peněz přitom nemusí znamenat pořízení rachotiny.

Další nepříjemnost, která vás čeká při nákupu nového vozu je ztráta hodnoty. Jakmile si vůz pořídíte, klesne jeho cena o několik desítek tisíc korun. To vás u bazarového vozu nečeká.

Kvalitní vůz s dlouhou životností

Ojeté vozy vyrobené do roku 2006 jsou koncipována pro co nejdelší životnost. Kvalitní provedení je zárukou toho, že najedou stovky tisíc kilometrů bez větší potřeby údržby. Nově vyráběné vozy jsou spíše spotřebitelské zboží, než něco co má vydržet desítky let. Pokud hledáte kvalitu, ohlédnutí po starším voze je to pravé.

Přestože se každoročně vyrobí několik nových vozů, nabídka není tak široká. Trh s ojetými vozy je mnohem pestřejší. Je to dáno především z důvodů regulace a omezení, které automobilky mají. Bazarové vozy nabízí větší výběr druhu motorů i bohatší výbavu. Pokud tedy hledáte kvalitní vůz a nemáte dostatek peněz na nový, obraťte se na bazarovou nabídku, která se vyrovná vozům z výrobní link.

Related Posts